Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boo-yah, Grandma! Boo-yah! | Crash Bandicoot 3 | Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania złotego trofeum o nazwie "Boo-yah, Grandma! Boo-yah!" w grze Crash Bandicoot 3: Warped na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za zdobycie 30 reliktów, przy czym muszą to być co najmniej złote relikty.

To prawdopodobnie najtrudniejsze trofeum do zdobycia w grze - Boo-yah, Grandma! Boo-yah! | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

To prawdopodobnie najtrudniejsze trofeum do zdobycia w grze. Relikty zdobywa się za zaliczanie prób czasowych w 25 głównych etapach, w trzech dodatkowych z piwnicy (Ski Crazed, Area 51? i Rings of Power) oraz w dwóch ukrytych (Hot Coco i Eggipus Rex). Nie są z kolei brane pod uwagę walki z bossami.

Bardzo ważna uwaga - Z rozpoczęciem starań o zdobycie tego trofeum (oraz innych powiązanych z reliktami) wstrzymaj się do momentu pokonania doktora Neo Cortexa, czyli finałowego bossa gry. Za odniesienie zwycięstwa w konfrontacji z Cortexem otrzymasz pokazane na powyższym obrazku buty szybkości (Speed Shoes). Pozwalają one na szybszy bieg dzięki przytrzymywaniu przycisku R2 i dysponowanie nimi jest obowiązkowe jeśli chcesz uzyskiwać konkurencyjne czasy w poszczególnych poziomach.

Do próby czasowej możesz przystąpić po ukończeniu po raz pierwszy danego etapu. Po tym jak go ponownie rozpoczniesz dotknij zegarka znajdującego się niedaleko miejsca startu. Próby czasowe wymuszają przede wszystkim bezbłędne pokonanie trasy od miejsca startu do "mety", bez zatrzymywania się i nie ginąc po drodze. Dodatkowo podczas sprintu musisz rozglądać się za żółtymi skrzynkami, których niszczenie będzie zatrzymywało na krótką chwilę licznik upływu czasu. Uwaga - Podczas zaliczania prób czasowych napotykane "zwykłe" skrzynie możesz ignorować. To samo tyczy się innych sekretów oraz przeciwników - eliminuj tylko tych, których nie można szybko ominąć.

Po zaliczeniu każdej próby czasowej otrzymasz jeden z trzech możliwych reliktów - szafirowy (najgorszy), złoty ("pośredni") lub platynowy (najlepszy). W celu odblokowania opisywanego trofeum nie możesz ustanowić żadnego szafirowego czasu. Muszą to być co najmniej złote rezultaty.