Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rolling Stones | Crash Bandicoot - N. Sanity Island Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 87 skrzyń. Wymagany niebieski klejnot z etapu Toxic Waste.
  • Bonusowa runda: Tawna - Zbierz 3 tokeny z jej podobizną.
  • Bonusowa runda: Nitrus Brio - Zbierz 3 tokeny z jego podobizną.

Opis:

Poziom ten pod wieloma względami przypomina wcześniejszy etap o nazwie Jungle Rollers, przy czym tym razem unikanie przygotowanych przez autorów gry przeszkód jest bardziej wymagające. Jest to nieco dłuższy etap, aczkolwiek duża liczba skrzyń do zniszczenia wynika głównie z konieczności złożenia wizyty w aż dwóch bonusowych strefach.

Zgodnie z tym co może sugerować tytuł tego etapu jednym z najczęstszych napotykanych zagrożeń są przetaczające się ogromne kamienne bloki - Rolling Stones | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Zgodnie z tym co może sugerować tytuł tego etapu jednym z najczęstszych napotykanych zagrożeń są przetaczające się ogromne kamienne bloki. Musisz się bardziej pilnować niż w misji Jungle Rollers, gdyż niejednokrotnie bedą to dwie rozstawione obok siebie tego typu przeszkody. Ponadto w pobliżu niektórych kamiennych bloków dodatkowo znajdują się dziury czy małe okrągłe platformy otoczone przepaścią (przykład takiego miejsca na obrazku).

Kolejną istotną sprawą jest to, że po raz pierwszy będziesz także mógł zbierać tokeny z podobizną doktora Nitrusa Brio. Sekrety z wizerunkami Tawny i Brio odblokowują dwie zupełnie niezależne od siebie bonusowe rundy.

W sekretnym etapie Tawny (odblokowuje się go dość wcześnie) do zniszczenia jest 21 skrzyń. Niektóre z nich ponownie są tuż nad przepaścią i dodatkowo w dwóch miejscach musisz zacząć odbijać się pomiędzy dwoma skrzyniami z jabłkami, które umieszczone są jedna pod drugą.

W trakcie przemierzania dżungli pilnuj się w tych miejscach, w których znajdują się skrzynki z TNT, gdyż nieprzemyślany atak może je przedwcześnie zdetonować - Rolling Stones | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W trakcie przemierzania dżungli pilnuj się w tych miejscach, w których znajdują się skrzynki z TNT, gdyż nieprzemyślany atak może je przedwcześnie zdetonować. W szczególności mowa tu o skrzyniach z powyższego obrazka. Unikaj tu początkowo kontaktu ze skrzynkami z TNT (mają one nieco bardziej wyrazisty czerwony odcień). Obskocz najpierw w tym miejscu zwykłe skrzynki, a zdobędziesz dzięki temu dodatkowe życie oraz odnajdziesz jeden z tokenów z wizerunkiem doktora Nitrusa.

Do sekretnej rundy Nitrusa Brio dotrzesz nieco później - Rolling Stones | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Do sekretnej rundy Nitrusa Brio dotrzesz nieco później. Ona wymusza zniszczenie 17 skrzyń i jest znacznie trudniejsza od bonusowego etapu Tawny. Musisz początkowo przeskakiwać szybko na kolejne wybuchowe skrzynki, unikając jednocześnie dwóch niemożliwych do ruszenia górnych metalowych skrzyń. Po zaliczeniu pierwszej części bonusowej rundy znajdziesz się w miejscu z powyższego obrazka. Są tu trzy skrzynie i każda z nich zawiera dodatkowe życie.

Druga część sekretnego etapu ponownie skrywa wybuchowe beczki. Najlepiej jest podskoczyć i w locie odpalić atak Spin żeby zniszczyć środkową zwykłą beczkę. Powróć następnie w lewo i odczekaj na detonację. Na sam koniec przeskocz po trzech skrzynkach wiszących nad przepaścią, zdobywając dzięki temu trzy kolejne życia (a więc w sumie aż sześć żyć!).

Zgodnie z wcześniejszą informacją do dotarcia do wszystkich skrzyń wymagane jest wcześniejsze odblokowanie niebieskiego klejnotu i dla przypomnienia zdobywa się go za perfekcyjne zaliczenie etapu Toxic Waste (0 zgonów, zdobycie wszystkich skrzyń) - Rolling Stones | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Zgodnie z wcześniejszą informacją do dotarcia do wszystkich skrzyń wymagane jest wcześniejsze odblokowanie niebieskiego klejnotu i dla przypomnienia zdobywa się go za perfekcyjne zaliczenie etapu Toxic Waste (0 zgonów, zdobycie wszystkich skrzyń). Klejnotu tego możesz użyć w pokazanym na obrazku miejscu. Odblokujesz sobie dzięki temu dostęp do tunelu z sześcioma brakującymi do kompletu skrzyniami (wskocz na niebieski klejnot żeby zjechać do tunelu).