Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bear Down | Sewer Warp Room | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkie 42 skrzynie.
  • 1 sekretny portal (pozwala dotrzeć do ukrytej części etapu Air Crash).

Uwaga - Etap ten najlepiej jest ukończyć dwa razy. Przy pierwszym podejściu skup się na zniszczeniu wszystkich skrzyń oraz złapaniu fioletowego kryształu. Zaliczając go po raz drugi zajmij się dotarciem do ukrytego portalu. Niestety znajduje się na sam końcu etapu i w rezultacie ponownie należy zaliczyć całą przejażdżkę na niedźwiadku.

Opis:

To bardzo podobny poziom do etapu Bear It z poprzedniego pomieszczenia z portalami. Także i w tej misji Crash musi podróżować na małym niedźwiadku i unikać po drodze różnorakich przeszkód. W ramach tego zadania dojdzie kilka nowych pułapek i ponadto w celu zniszczenia wszystkich skrzyń będziesz musiał wykazać się w kilku miejscach dużym refleksem.

Niedługo po rozpoczęciu przejażdżki do przeskoczenia będzie większy zbiornik, tak więc zadbaj o przytrzymanie przycisku skoku i odbicie się w ostatnim momencie - Bear Down | Sewer Warp Room | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Niedługo po rozpoczęciu przejażdżki do przeskoczenia będzie większy zbiornik, tak więc zadbaj o przytrzymanie przycisku skoku i odbicie się w ostatnim momencie. Alternatywnie możesz przetestować wykonanie sugerowanej przez grę akcji, czyli wciśnięcia przycisku biegu przed wykonaniem skoku (celem nabrania odpowiedniej prędkości).

Omijaj totemy i orki. Przypilnuj się też w miejscu, w którym należy wykonać albo dwa małe skoki nad przeręblami albo jeden daleki skok. W etapie tym po raz pierwszy pojawiają się pokazani na obrazku tubylcy, którzy na przemian podnoszą i kładą na ziemi duże lodowe bloki. Przeskocz nad pierwszą tego typu przeszkodą i przebiegnij pod drugą.

Po jednym z kolejnych dalszych skoków skieruj w locie niedźwiadka na lewą część ścieżki, dzięki czemu unikniesz zderzenia z prawą skrzynią TNT. Wykonaj następnie szybki slalom żeby poniszczyć wszystkie okoliczne zwykłe skrzynie.

Omiń foki i nową skrzynię z TNT, która tym razem będzie po lewej stronie - Bear Down | Sewer Warp Room | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Omiń foki i nową skrzynię z TNT, która tym razem będzie po lewej stronie. Unikaj kolejne orki oraz kolejnych tubylców. Nieco dalej na głównej ścieżce znajduje się fioletowy kryształ i praktycznie nie można go przegapić.

Zachowaj czujność w miejscu z powyższego obrazka. Są tu dwie grupy tubylców, ale pierwsza z nich dla zmyłki nie będzie podnosiła lodowego bloku. Śmiało przeskocz więc nad tą przeszkodą. Kawałek dalej dotrzesz do jednego z lodowisk i tuż po zniszczeniu pierwszej skrzyni musisz postarać się szybko prześlizgnąć w prawo, dzięki czemu pozbędziesz się także drugiej skrzyni.

W końcowej fazie przejażdżki na niedźwiadku przeskocz nad dwoma zielonymi skrzyniami i przebiegnij pod lodowym blokiem. Zostaniesz wkrótce "katapultowany" przez niedźwiadka. Po udanym lądowaniu uderz w skrzynię z wykrzyknikiem, dzięki czemu zdetonujesz wszystkie ominięte wybuchowe skrzynie.

Możesz teraz udać się do portalu kończącego etap lub zacząć przeskakiwać na pływające platformy zlokalizowane u dołu ekranu (uwaga - będą one zanurzały się w wodzie - Bear Down | Sewer Warp Room | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Możesz teraz udać się do portalu kończącego etap lub zacząć przeskakiwać na pływające platformy zlokalizowane u dołu ekranu (uwaga - będą one zanurzały się w wodzie!). Po dotarciu na półkę z powyższego obrazka odblokujesz sekretny portal, który pozwoli ci dotrzeć do niedostępnej wcześniej części etapu Air Crash. Skorzystanie z tego portalu nagrodzone zostanie przy okazji trofeum Island Hopping.