Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hog Wild | Crash Bandicoot - N. Sanity Island Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 24 skrzynie.

Opis:

Etap ten w całości rozgrywa się podróżując na grzbiecie wieprzka i podczas zaliczania go nie będziesz mógł nawet na chwilę zatrzymać się. Pomyślne dotarcie do końcowego portalu może ci początkowo sprawiać mnóstwo problemów, gdyż wiele przeszkód i wrogo nastawionych tubylców rozmieszczono w miejscach utrudniających ich ominięcie.

Przygotuj się do tego żeby co najmniej kilka razy przystąpić do tej misji, gdyż kładzie ona bardzo duży nacisk na poznanie właściwej trasy podróży, dzięki czemu ominiesz wszystkie przeszkody i zniszczysz wszystkie skrzynie - Hog Wild | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Przygotuj się do tego żeby co najmniej kilka razy przystąpić do tej misji, gdyż kładzie ona bardzo duży nacisk na poznanie właściwej trasy podróży, dzięki czemu ominiesz wszystkie przeszkody i zniszczysz wszystkie skrzynie. Główne "przeszkadzajki" w tym poziomie to pionowe pale z kolcami, przepaście (nad tą z powyższego obrazka musisz przeskoczyć odbijając się od bębna - przytrzymaj wtedy przycisk skoku) oraz tubylcy, którzy będą nieustannie przemieszczali się na boki (na przemian w lewo i w prawo).

Co do skrzyń, zniszczenie ich wszystkich również może okazać się kłopotliwe, gdyż wiele z nich rozstawionych jest bardzo blisko siebie. W takich miejscach musisz wykonać perfekcyjny slalom i jedynie zahaczyć o poszczególne grupy skrzyń, dzięki czemu będziesz miał wystarczająco dużo czasu żeby nakierować prosiaka na kolejne tego typu obiekty.

W końcowej części przejażdżki napotkasz nową odmianę przeszkód - będą to prosiaki zawieszone na ruszcie - Hog Wild | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W końcowej części przejażdżki napotkasz nową odmianę przeszkód - będą to prosiaki zawieszone na ruszcie. Nad pierwszym wieprzkiem przeskocz, zaś pod drugim śmiało przebiegnij nie korzystając w ogóle z opcji skoku. Ostatni trzeci wieprzek jest pokazany na powyższym obrazku. W tym przypadku musisz wykonać skok, aczkolwiek żeby zakończył się on powodzeniem zdecyduj się na jego odpalenie z pewnym opóźnieniem. Zagwarantuje ci to, iż nie zderzysz się z przeszkodą i nie będziesz musiał powtarzać niemal całego etapu (po pułapkach z rusztami do ominięcia jest już tylko jeden tubylec).