Crash Bandicoot 2: Plant Food Sewer Warp Room
Aktualizacja:
Sekrety:
- Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkie 53 skrzynie.
- Żółty klejnot (Yellow Gem) - Ukończ etap przed upływem czasu. Licznik upływu czasu pojawi się na ekranie po dotarciu do pierwszego punktu kontrolnego
- 1 bonusowa runda.
Uwaga - W celu zdobycia obu klejnotów najlepiej jest rozegrać ten etap dwa razy, najpierw po to żeby pozyskać czysty klejnot za zniszczenie skrzyń i następnie po to żeby zdobyć żółty klejnot za zmieszczenie się w limicie czasowym.
Opis:
To kolejny poziom rozgrywający się na rzece, aczkolwiek zawiera on większą liczbę przeszkód i pułapek od poprzednich tego typu etapów. Dodatkowym utrudnieniem tego poziomu jest to, że chcąc zdobyć żółty klejnot będziesz musiał ukończyć znaczną jego część na czas i z oczywistych względów konieczne będzie wtedy unikanie popełniania nawet najmniejszych błędów.

Wskocz na pierwszą pływającą platformę i następnie wykonaj skok połączony z wyeliminowaniem mięsożernej rośliny. Na górze skacz na kolejne pływające słupy, a następnie wykonaj kilka skoków lądując na hipopotamach. Wkrótce dotrzesz do pierwszego punktu kontrolnego.
Uwaga - Po dotarciu do checkpointu w dolnym rogu ekranu załączy się licznik upływu czasu (powyższy obrazek). Jest on powiązany z okazją do zdobycia żółtego klejnotu za ukończenie etapu zanim czas dobiegnie końca. Wyzwaniem tym najlepiej jest zająć się dopiero powtarzania opisywanego poziomu. Nie jest ono bardzo trudne, aczkolwiek koniecznie używaj turbo podczas każdej przejażdżki na desce surfingowej. Najtrudniejsza będzie ostatnia przejażdżka, bo nie możesz tracić czasu na pozbycie się roślin przed wskoczeniem na deskę. Korzystaj w rezultacie z przyśpieszenia żeby unikać złapania przez nie. W sekcji ze skrzyniami TNT odbijaj się od nich żeby szybciej przebiegać przez obszary pilnowane przez mięsożerne rośliny. Pod koniec pamiętaj też o bezbłędnym unikaniu zielonych skrzyń z nitrogliceryną, szczególnie że będą one co pewien czas nieznacznie podskakiwały. Jeśli nigdzie się na dłużej nie zatrzymasz to w momencie dotarcia do końca etapu powinieneś mieć w zapasie 5-8 sekund.
Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla CiebieKomentarze czytelników
supersayajin Junior
witam mam problem na xboxie one s nie chce mi sie wlaczyc ten pozim mam bialy ekran i czesciowo pokazana grafike ale nic nie da sie zrobic
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
