Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dr. Neo Cortex (finałowy boss) | Crash Bandicoot 2 Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Jak pokonać ostatniego bossa w Crash Bandicoot 2? Na tej stronie poznasz naszą taktykę na Dr. Neo Cortexa w drugiej części przygód Crasha.

Poniżej znajdują się informacje na temat pojedynku z bossem Dr. Neo Cortex w grze Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Poprzednie jak w pierwszej części serii jest to finałowy boss gry i do walki z nim przystąpisz do odnalezieniu wszystkich fioletowych kryształów w etapach z sali High-Tech Warp Room.

Podstawowe informacje na temat walki z bossem

  • Walkę z Neo Cortexem możesz zawalić jeśli niedostatecznie szybko go pokonasz i jest to ważna zależność, bo we wszystkich walkach z poprzednimi bossami nie musiałeś się śpieszyć. Na szczęście starcie powinno być krótkie i mało problematyczne.
  • Za pokonanie doktora Neo Cortexa otrzymuje się złote trofeum "Cortex N. Adequate".

Opis pojedynku

Pojedynek z doktorem Neo Cortexem bardziej przypomina pościg, gdyż będzie on przez cały czas uciekał i nie atakował w żaden sposób Crasha - Dr. Neo Cortex (finałowy boss) | Crash Bandicoot 2 - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pojedynek z doktorem Neo Cortexem bardziej przypomina pościg, gdyż będzie on przez cały czas uciekał i nie atakował w żaden sposób Crasha. Inną bardzo ważną wiadomością jest to, że nie możesz pozwolić Neo Cortexowi uciec z kryształami, gdyż etap ten zakończy się wtedy niepowodzeniem. Będziesz miał na szczęście wystarczająco dużo czasu na to żeby go dopaść.

Etap ten kładzie bardzo duży nacisk na zaliczanie bezbłędnych przelotów z użyciem odrzutowego plecaka. Podczas lotu staraj się z wyprzedzeniem odnotowywać małe asteroidy oraz miny i przemieszczać się na boki lub w górę/dół żeby unikać zderzania się z ziemi. Wejście w kontakt z jakąś przeszkodą nie oznacza natychmiastowej śmierci, ale Cortex może się wtedy oddalić i zwiększy się prawdopodobieństwo, ze zdoła uciec.

Crash będzie stopniowo zbliżał się do uciekającego Cortexa - Dr. Neo Cortex (finałowy boss) | Crash Bandicoot 2 - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash będzie stopniowo zbliżał się do uciekającego Cortexa. Gdy tylko znajdziesz się tuż za nim wciśnij szybko Kwadrat żeby odpalić atak Spin. Jeśli zakończy się on powodzeniem to boss utraci jeden punkt zdrowia (powyższy obrazek). W celu zaliczenia tego etapu musisz w ten sposób zaatakować Neo Cortexa w sumie trzy razy.

Uwaga - Za ukończenie wszystkich etapów gry otrzymasz prezent w postaci butów szybkości (Speed Shoes). Umożliwiają one szybsze przemieszczanie się dzięki przytrzymywaniu przycisku R2. Warto zrobić z nich użytek podczas zaliczania etapów na czas, gdyż możesz uzyskiwać dzięki nim znacznie lepsze rezultaty.