Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tiny Tiger | Crash Bandicoot 2 | Walki z bossami Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Poniżej znajdują się informacje na temat pojedynku z bossem Tiny Tiger w grze Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. To trzeci pojedynek z bossem do rozegrania w tej grze. Do wygrania tej potyczki zmuszony zostaniesz po zaliczeniu wszystkich etapów w pomieszczeniu Sewer Warp Room i odnalezieniu w każdym z nich fioletowego kryształu.

Podstawowe informacje na temat walki z bossami

  • W etapie tym musisz wykonywać mnóstwo skoków. Większość z nich jest bardzo łatwych, ale niekiedy trzeba będzie wykonać skok na ukos lub szybko dotrzeć do bezpiecznej platformy i wtedy musisz się szczególnie pilnować.
  • Za pokonanie Tiny Tigera otrzymuje się srebrne trofeum "Tiny Tricked".

Opis pojedynku

1 - Tiny Tiger | Crash Bandicoot 2 | Walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Pojedynek ten rozgrywa się w całości na dziewięciu lewitujących platformach - Tiny Tiger | Crash Bandicoot 2 | Walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pojedynek ten rozgrywa się w całości na dziewięciu lewitujących platformach. Domyślnie każda z nich oznaczona jest na zielono i oznacza to, że są bezpieczne. Zacznij przeskakiwać na kolejne platformy i nie czekaj z kolejnymi skokami, bo Tiny Tiger będzie ścigał Crasha i powtarzał wszystkie jego skoki.

Niektóre platformy wkrótce zaczną mrugać na czerwono i jest to sygnał, że wkrótce odpadną. Zatrzymaj się na jednej z takich platform (obrazek 1) i w ostatnim momencie z niej zeskocz. Tiny Tiger zignoruje to ostrzeżenie i spadnie w przepaść razem z platformą tracąc jeden punkt zdrowia.

Uwaga - To nie wszystko, bo kilka kolejnych platform również za chwilę spadnie w przepaść. W pierwszej części pojedynku tylko trzy platformy pozostaną w pełni bezpieczne i dotrzyj jak najszybciej na jedną z nich (przykład na obrazku 2).

Do zaliczenia pozostały ci jeszcze dwie fazy pojedynku i mają one bardzo zbliżony przebieg do tej opisanej powyżej - Tiny Tiger | Crash Bandicoot 2 | Walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Do zaliczenia pozostały ci jeszcze dwie fazy pojedynku i mają one bardzo zbliżony przebieg do tej opisanej powyżej. Skacz po platformach aż część z nich zacznie pulsować. Zatrzymaj się wtedy na jednej z nich i doprowadź do spadnięcia bossa w przepaść. Ucieknij następnie na jedną z bezpiecznych platform. W drugiej części pojedynku na polu bitwy pozostaną dwie bezpieczne platformy, a w ostatniej trzeciej części już tylko jedna (przykład na powyższym obrazku). Pozbawienie Tiny Tigera trzech punktów zdrowia zakończy tę walkę.