Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crash Bandicoot 3: Warped - lokacja egipska - opis lokacji Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

W rozdziale tym zamieściliśmy informacje na temat etapów z czwartej lokacji z portalami w grze Crash Bandicoot 3: Warped. Jest ona utrzymana w egipskiej stylistyce, aczkolwiek poziomy wchodzące w jej skład rozgrywają się w różnych epokach historycznych. Do wyboru jest pięć portali i do kolejnych etapów nie musisz podchodzić w sugerowanej przez grę kolejności. Każdą z misji możesz też powtórzyć np. po to żeby rozegrać próbę czasową, zebrać pominięty kryształ czy (tylko w niektórych przypadkach) zdobyć dodatkowe klejnoty.

Czwarty obszar z portalami - Crash Bandicoot 3: Warped - lokacja egipska - opis lokacji - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Czwarty obszar z portalami

Po ukończeniu po raz pierwszy pięciu etapów z tej lokacji odblokuje się walka z trzecim bossem gry, którym jest doktor Nitrus Gin. Została ona dokładnie opisana w odrębnym rozdziale poradnika.

W celu awansowania do dalszej części gry musisz w każdym z pięciu etapów odnaleźć fioletowy kryształ i następnie pokonać Nitrusa Gina. Zagwarantuje ci to możliwość odwiedzenia kolejnej lokacji z portalami (jest ona utrzymana w futurystycznej stylistyce).

Najważniejsze informacje:

  • Liczba zwykłych poziomów: 5
  • Liczba walk z bossami: 1 (Dr. Nitrus Gin)
  • Podstawowe obiekty do zdobycia: 5 fioletowych kryształów, 5 czystych klejnotów, 5 reliktów
  • Unikalne obiekty do zdobycia: Niebieski klejnot (Blue Gem) w etapie Tomb Wader (za zaliczenie ścieżki śmierci), dodatkowy czysty klejnot w etapie Sphynxinator (za zbadanie sekretnej ścieżki po użyciu niebieskiego klejnotu), dodatkowy czysty klejnot w etapie Future Frenzy (musisz najpierw odblokować sekretny portal)
  • Unikalne umiejętności do odblokowania: Fruit Bazooka (możliwość używania bazooki do ostrzeliwania oddalonych obiektów) - jest ona przyznawana za pokonanie doktora Nitrusa Gina.