Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mech Wrecked, Again! | Crash Bandicoot 3 | Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania srebrnego trofeum o nazwie "Mech Wrecked, Again!" w grze Crash Bandicoot 3: Warped na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za pokonanie czwartego bossa tej gry - doktora Nitrusa Gina.

W celu zaliczenia pierwszej z dwóch części pojedynku z doktorem Nitrusem Ginem musisz zniszczyć pięć różnych komponentów zamontowanych na jego mechu - Mech Wrecked, Again! | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W celu zaliczenia pierwszej z dwóch części pojedynku z doktorem Nitrusem Ginem musisz zniszczyć pięć różnych komponentów zamontowanych na jego mechu. Pierwsze trzy z nich prezentuje powyższy obrazek i są to dwie wyrzutnie oraz centralny otwór. Miejsca te rozpoznasz po żółtym kolorze, przy czym niektóre elementy uzbrojenia bossa będą na przemian otwierały się i zamykały, tak więc nie możesz ich bez przerwy atakować.

Wspomniane wyrzutnie rakiet będą oczywiście regularnie wystrzeliwały pociski w stronę Coco. Nie musisz ich od razu zestrzeliwać, bo zaliczą one dość długi lot zanim staną się bezpośrednim zagrożeniem.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie