Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Road Crash | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  1. Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 25 skrzyń.
  2. 1 sekretny portal (odblokowuje ukryty poziom Hot Coco).

Uwaga - Odblokowaniem ukrytego etapu Hot Coco zajmij się najlepiej dopiero podczas powtarzania tego etapu już po zniszczeniu wszystkich skrzyń i zdobyciu fioletowego kryształu. Przystępuje się do niego dzięki uderzeniu w jeden ze znaków drogowych i więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie z jego opisem przejścia.

Opis:

To bardzo podobny etap do poziomu Hog Ride, gdyż i on zakłada wzięcie udziału w wyścigu z wykorzystaniem choppera. Oferuje on nieco większy poziom wyzwania w szczególności jeśli chodzi o pozyskanie fioletowego kryształu. Musisz umiejętnie sterować maszyną i pomagać sobie płytami oferującymi dodatkowe przyśpieszenie jeśli chcesz odnieść zwycięstwo w wyścigu.

Podobnie jak w przypadku wspomnianego etapu Hog Ride dobrym pomysłem jest zaliczenie misji dwa razy - Road Crash | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Podobnie jak w przypadku wspomnianego etapu Hog Ride dobrym pomysłem jest zaliczenie misji dwa razy. Najpierw skup się na niszczeniu skrzyń, których jest w sumie 25. Zlokalizowanie większości z nich nie jest trudne i wyjątkiem może być pojedyncza skrzynia ukryta za jedną ze skoczni w końcowej części etapu. Nie najedź wtedy na skocznię ze zbyt dużą szybkością żeby nad nią nie przelecieć.

Podczas przemierzania etapu nie musisz szybko jechać, ale mimo wszystko uważaj na duże dziury w drodze podobne do tej z powyższego obrazka. Omijaj je przy zachowaniu bezpiecznej odległości.

Przystępując do etapu po raz drugi skoncentruj się już wyłącznie na wygraniu wyścigu - Road Crash | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Przystępując do etapu po raz drugi skoncentruj się już wyłącznie na wygraniu wyścigu. W tym przypadku postaraj się przede wszystkim dobrze rozpocząć i wcisnąć przycisk gazu (R2) tuż przed pojawieniem się zielonego światła. Zagwarantuje ci to szybsze ruszenie z miejsca.

W trakcie przejażdżki rozglądaj się za zielonymi płytami gwarantującymi turbo (najwięcej ich jest niedaleko mety). Pilnuj się też podczas pokonywania zakrętów żeby za bardzo nie zwolnić ani nie znaleźć się na poboczu gdzie motocykl zacząłby bardzo szybko zwalniać. Jeśli uda ci się dotrzeć do mety na pierwszym miejscu to otrzymasz fioletowy kryształ.