Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ripper Roo | Crash Bandicoot 2 - walki z bossami Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Poniżej znajdują się informacje na temat pojedynku z bossem Ripper Roo w grze Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. To pierwszy boss, którego napotkasz w tej grze (Ripper Roo pojawiał się też w pierwszej części serii). Do rozegrania walki z nim zmuszony zostaniesz po zaliczeniu wszystkich etapów w pomieszczeniu Jungle Warp Room i odnalezieniu w każdym z nich fioletowego kryształu.

Podstawowe informacje na temat walki z bossem

  1. Z Ripper Roo mogłeś już stoczyć pojedynek w pierwszej części Crash Bandicoot. Opisywana walka rozgrywa się w bardzo podobnie wyglądającej lokacji, ale ma ona inne założenia. Nie jest ona trudna, aczkolwiek musisz być przygotowany na to, że Ripper Roo może rozmieszczać pułapki w inny sposób za każdym razem gdy spróbujesz ponownie rozegrać pojedynek.
  2. Za pokonanie Ripper Roo otrzymuje się brązowe trofeum "Professor Pulverized".

Opis pojedynku

Pojedynek z Ripper Roo dzieli się na trzy główne fazy i każda z nich składa się z dwóch mniejszych części - Ripper Roo | Crash Bandicoot 2 - walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pojedynek z Ripper Roo dzieli się na trzy główne fazy i każda z nich składa się z dwóch mniejszych części. W ramach zaliczania pierwszej części musisz unikać umieszczanych przez Ripper Roo ładunków TNT. Po tym jak boss przystąpi do ich ustawiania oddal się do najdalszego narożnika (musisz oczywiście unikać kontaktu z Ripper Roo) i zaczekaj aż dojdzie do ich detonacji.

Zostało jeszcze 52% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie