Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rock It | Hight-Tech Warp Room | Opis przejścia Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 39 skrzyń.

Opis:

To pierwszy z kilku poziomów zakładających wykorzystywanie plecaka odrzutowego - Rock It | Hight-Tech Warp Room | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

To pierwszy z kilku poziomów zakładających wykorzystywanie plecaka odrzutowego. Sterowanie plecakiem nie jest zbyt intuicyjne. Zgodnie z sugestią gry rozważ zmianę sterowania w pionie w opcjach gry (powyższy obrazek). Domyślnie plecak przemieszcza Crasha w kierunku zgodnie z wciśniętym kierunkiem (np. w górę po wciśnięciu górnego przycisku na d-padzie). Odwrócenie tych ustawień pozwoli ci na zagwarantowanie sobie bardziej intuicyjnego sterowania. Jest to oczywiście w pewnym stopniu kwestia osobistych preferencji i do każdego modelu sterowanie z czasem można się przyzwyczaić.

Po założeniu plecaka odrzutowego rozpocznij lot (R2 pozwoli ci lecieć w przód, a L2 zawracać np - Rock It | Hight-Tech Warp Room | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po założeniu plecaka odrzutowego rozpocznij lot (R2 pozwoli ci lecieć w przód, a L2 zawracać np. na wypadek gdy coś pominiesz). Nie warto się tu śpieszyć tylko precyzyjnie podlatywać do każdej mijanej skrzyni i je niszczyć (w taki sam sposób jak w innych etapach, a więc atakiem Spin). Musisz też oczywiście uważać na pułapki i przeszkody i jedną z pierwszych będzie duży czerwony strumień energii. W kolejnym obszarze zacznie ponadto napotykać gorące czerwone rury, których nie możesz dotknąć.

Pierwszą większą pułapką będą cztery obracające się, pulsujące obiekty. Najlepiej jest zaczekać aż się od siebie maksymalnie oddalą i wtedy szybko przelecieć przez środek. Zatrzymaj się tuż po ich ominięciu i poniszcz kolejne okoliczne skrzynie.

W kolejnym tunelu odblokuj checkpoint oraz zdetonuj skrzynię z TNT w wyniku dotknięcia jej (nie odpalaj ataku Spin!). Ostrożnie zbliż się do pokazanych na obrazku laserów. Załączają się na przemian w trzech różnych położeniach. Wybierz dowolne z nich, ustaw plecak odrzutowy w odpowiednim położeniu i przeleć dalej gdy wiązki laserowe znikną z ekranu;.

Unikaj kolejnych czerwonych przeszkód i doleć do miejsca, w którym wpadniesz na pokazanego na obrazku wrogiego naukowca z plecakiem odrzutowym - Rock It | Hight-Tech Warp Room | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Unikaj kolejnych czerwonych przeszkód i doleć do miejsca, w którym wpadniesz na pokazanego na obrazku wrogiego naukowca z plecakiem odrzutowym. Pokonanie tego przeciwnika zajmie ci trochę więcej czasu, ale nie jest trudne. Zaczekaj aż przy jego rękawicach znikną wyładowania, szybko do niego podleć i użyj na nim ataku Spin żeby odrzucić go do tyłu. Powtórz ten atak żeby ostatecznie pokonać przeciwnika i przy okazji odblokować dalsze przejście.

W kolejnym tunelu znajdują się duże urwane kable. Poświęć chwilę na ich obserwację i następnie przeleć nad lub pod nimi gdy nie będzie się to wiążało z ryzykiem dotknięcia ich.

Dotrzesz wkrótce do śluzy z nowymi pulsującymi obiektami oraz z zielonymi skrzyniami z nitro. Podleć tu w prawy górny narożnik i rozpocznij przelot gdy obracające się obiekty będą znajdowały się blisko siebie. Omiń oczywiście zielone skrzynie i zniszcz skrzynię z dodatkowym życiem.

Wyrusz w stronę obszaru pilnowanego przez kolejnego naukowca - Rock It | Hight-Tech Warp Room | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Wyrusz w stronę obszaru pilnowanego przez kolejnego naukowca. Także i tę osobę musisz dwukrotnie odrzucić z wykorzystaniem ataku Spin, dzięki czemu zniszczone zostanie pole siłowe i odblokuje się pobliska śluza. W kolejnej lokacji omiń lasery oraz nowe skrzynie z nitrogliceryną.

Kontynuuj przelot, unikając po drodze pułapki laserowej oraz rozerwanych kabli. Pozbycie się pokazanego na obrazku ostatniego naukowca jest nieco trudniejsze. Musisz podlecieć do niego w momencie gdy pulsujące obiekty będą znajdowały się na obrzeżach tunelu. Omiń te przeszkody i raz jeszcze podleć do przeciwnika żeby go ponownie odrzucić.

Możesz już podlecić do miejsca odstawienia plecaka odrzutowego. Po zakończeniu lotu koniecznie uderz w skrzynię z wykrzyknikiem żeby zdetonować wszystkie ominięte zielone skrzynie. Dopiero po wykonaniu tej akcji dotrzyj do portalu kończącego etap.