Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ripper Roo | Crash Bandicoot - walki z bossami Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Poniżej znajdują się informacje na temat pojedynku z bossem Ripper Roo w grze Crash Bandicoot wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. To drugi boss, którego napotkasz w tej grze i do rozegrania walki z nim zmuszony zostaniesz niedługo po przybyciu na wyspę Wumpa Island.

Podstawowe informacje na temat walki z bossem

  • Pojedynek z tym bossem na pierwszy rzut oka może wydawać się dość trudny, ale całość sprowadza się do zapoznania się z zasadami walki oraz przede wszystkim umiejętnego korzystania ze stref, w których Crash będzie bezpieczny. W tym pojedynku nie jest wskazany pośpiech, bo łatwo wtedy o pomyłkę i zderzenie się z bossem, wpadnięcie do wody czy zdetonowanie materiałów wybuchowych przy nie zachowaniu bezpiecznej odległości.
  • Za pokonanie Ripper Roo otrzymuje się brązowe trofeum "Ripper Ruined".

Opis pojedynku

Pojedynek ten rozgrywa się na dziewięciu zielonych platformach otoczonych wodą i wymusza to konieczność wykonywania precyzyjnych skoków żeby nie wpaść do wody i automatycznie nie zginąć - Ripper Roo | Crash Bandicoot - walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pojedynek ten rozgrywa się na dziewięciu zielonych platformach otoczonych wodą i wymusza to konieczność wykonywania precyzyjnych skoków żeby nie wpaść do wody i automatycznie nie zginąć. Co ciekawe Ripper Roo nie posiada żadnych ataków i pojedynek kończy się porażką "jedynie" w momencie zderzenia się z bossem. Skoki bossa wykonywane są na szczęście z pewnym opóźnieniem i daje ci to czas na to żeby uciec z "zagrożonej" aktualnie półki.

ZNACZĄCYM ułatwieniem tej walki jest to, że możesz korzystać z zaznaczonych na obrazku bocznych obszarów. Ripper Roo nie wkracza do nich i możesz dzięki temu zatrzymywać się tam w oczekiwaniu na dobry moment do rozpoczęcia lub wznowienia procesu osłabiania bossa.

Wskocz na chwilę na czerwoną skrzynię żeby rozpoczęło się odliczanie - Ripper Roo | Crash Bandicoot - walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Wskocz na chwilę na czerwoną skrzynię żeby rozpoczęło się odliczanie

Do zadawania Ripper Roo obrażeń musisz zacząć wykorzystywać czerwone skrzynie Big TNT, które będą spływały powoli w dół rzeki i zatrzymywały się przy kolejnych poziomych rzędzach zielonych półek. Po wskoczeniu na dowolną czerwoną skrzynię rozpocznie się odliczanie i po kilku sekundach ona eksploduje.

Jeśli Ripper Roo przebywał w pobliżu miejsca eksplozji to zabierze mu ona 1 punkt życia - Ripper Roo | Crash Bandicoot - walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Jeśli Ripper Roo przebywał w pobliżu miejsca eksplozji to zabierze mu ona 1 punkt życia

Najlepiej jest szukać okazji do tego żeby aktywować czerwone skrzynie w momencie gdy dotrą do środkowego rzędu zielonych platform. Po tym jak załączy się odliczanie schowaj się w jednym ze wspomnianych bocznych obszarów lub odskocz na jakąś bezpieczną platformę. Ripper Roo otrzyma obrażenia jeśli do eksplozji doszło gdy znajdował się akurat w pobliżu. Powtórz ten schemat trzy razy żeby pozbawić bossa całego paska energii i zwyciężyć.