Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crash Dash | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  1. Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkie 44 skrzynie.
  2. 1 bonusowa runda.

Opis:

W ramach tego etapu Crash musi uciekać przed kolejnymi przetaczającymi się ogromnymi głazami. Sceny ucieczki przedzielone są momentami pozwalającymi na odrobinę eksploracji i nie należy ich ignorować, bo możesz dzięki temu przystąpić do bonusowej rundy oraz odnaleźć wszystkie brakujące skrzynie potrzebne do zdobycia czystego klejnotu.

Scena z ucieczki przed pierwszym głazem rozpocznie się od razu po wyjściu na otwartą przestrzeń - Crash Dash | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Scena z ucieczki przed pierwszym głazem rozpocznie się od razu po wyjściu na otwartą przestrzeń. Podczas zaliczania jej musisz oczywiście przeskakiwać w odpowiednich momentach nad przepaściami, ale czekają Cię także inne utrudnienia. Unikaj przede wszystkim min podobnych do tej z powyższego obrazka. Nie zabiją one Crasha w momencie detonacji, ale na krótką chwilę go ogłuszą i zwiększy to znacząco prawdopodobieństwo zmiażdżenia przez głaz. Oprócz tego musisz slalomem omijać naelektryzowane urządzenia oraz trzymać się z dala od zielonych skrzyń z nitrogliceryną, które pojawią się w dalszej części etapu (zniszczy je za Ciebie przetaczający się głaz).

Na całe szczęście nie musisz biec przez cały etap, bo okazjonalnie będziesz zatrzymywał się w bezpiecznych lokacjach. Rozglądaj się w nich za punktami kontrolnymi oraz skrzynkami, które można zniszczyć.

Podczas zaliczania tego etapu wypatruj fioletowego kryształu, który będzie znajdował się po lewej stronie (powyższy obrazek) - Crash Dash | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Podczas zaliczania tego etapu wypatruj fioletowego kryształu, który będzie znajdował się po lewej stronie (powyższy obrazek). Niedługo po zdobyciu go dotrzesz do płyty z pytajnikiem i ustawienie się na niej przeniesie Crasha do bonusowej rundy. W sekretnym etapie do zniszczenia jest 17 skrzyń. Do wszystkich skrzyń można dość łatwo dotrzeć i zadbaj jedynie o szybkie oddalenie się od półki z dwoma skrzyniami TNT (najpierw zniszcz środkową z dodatkowym życiem). Oprócz tego pilnuj się pod koniec, bo musisz skakać nad przepaścią (dla przypomnienia skrzynie z jabłkami są niszczone po pięciu odbiciach).

W końcowej fazie opisywanego etapu rozglądaj się za płytami z zielonymi strzałkami, które będą oferowały chwilowe przyśpieszenie. Zagwarantujesz sobie dzięki temu więcej czasu na poniszczenie nowych odnalezionych skrzyń (część z nich mógłby też zmiażdżyć głaz, ale wtedy nie zdobędziesz jabłek lub dodatkowych żyć).

Uwaga - Po ukończeniu tego etapu czeka Cię walka z bossem Ripper Roo. Została ona opisana w odrębnym rozdziale poradnika.