Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jungle Rollers | Crash Bandicoot - N. Sanity Island Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 43 skrzynie. Wymagany zielony klejnot z etapu Lost City.
  • Bonusowa runda: Tawna - Zbierz 3 tokeny z jej podobizną.

Opis:

Etap ten nie jest zbyt trudny, aczkolwiek wymusza on radzenie sobie z nowymi typami przeszkód oraz potworów. Jest to też pierwszy poziom, w którym do zaliczenia jest opcjonalna runda. Uwaga - W przeciwieństwie do poprzedniego etapu nie będziesz mógł od razu zniszczyć wszystkich skrzyń. Trzeba będzie ponowne rozegrać tę misję w dalszej części gry.

Już od samego początku tego etapu czekają na Ciebie zupełnie nowe atrakcje - Jungle Rollers | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Już od samego początku tego etapu czekają na Ciebie zupełnie nowe "atrakcje". Jedną z pierwszych nowości są skrzynie TNT. NIE UŻYWAJ na nich ataku Spin, gdyż od razu eksplodują i Crash w tym samym momencie zginie. Zamiast tego wykorzystuj to, że wskoczenie na nie załączy odliczanie. Wybuchną one wtedy po upływie kilku sekund (wybuchowe skrzynie są wliczane do wymagań do zdobycia czystego klejnotu).

Kolejna ważna sprawa to nowi przeciwnicy. Zarówno skunksy jak i miesożerne rośliny możesz niszczyć atakami Spin. Skunksy będą pojawiały się nieprzerwanie dopóki nie ruszysz dalej. Co do roślin, pilnuj się żeby nie ustawić się zbyt blisko nich, bo niespodziewanie zaatakują i pożrą wtedy sterowaną postać (pierwsza tego typu śmierć jest "nagradzana" przez grę trofeum Feeeed Meeeee!).

Podczas zaliczania tego etapu w niektórych z niszczonych skrzyń będą znajdowały się tokeny z podobnizną Tawny i przykładowy tego typu obiekt pokazuje powyższy obrazek.

Odnalezienie i zabranie trzech tokenów pozwoli ci skorzystać z pokazanego na powyższym obrazku portalu, który przeniesie Crasha do opcjonalnej bonusowej rundy - Jungle Rollers | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Odnalezienie i zabranie trzech tokenów pozwoli ci skorzystać z pokazanego na powyższym obrazku portalu, który przeniesie Crasha do opcjonalnej bonusowej rundy. W rundzie tej do zniszczenia jest pięć skrzyń (są one wliczane do wymagań do odblokowania czystego klejnotu) i przy okazji zdobędziesz też ekstra życie.

Cenna uwaga - Jeśli zginiesz w trakcie zaliczania bonusowej rundy to Crashowi nie zostaną odebrane życia z "globalnej puli". Możesz też bezproblemowo ponownie przejść przez portal i raz jeszcze postarać się ukończyć ten sekretny poziom.

W trakcie eksploracji głównej części etapu zwróć uwagę na przezroczysty obiekt na ziemi z powyższego obrazka (dotrzesz tu jeszcze przed skorzystaniem z portalu przenoszącego do bonusowej rundy) - Jungle Rollers | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W trakcie eksploracji głównej części etapu zwróć uwagę na przezroczysty obiekt na ziemi z powyższego obrazka (dotrzesz tu jeszcze przed skorzystaniem z portalu przenoszącego do bonusowej rundy). Informuje on o konieczności dysponowania zielonym klejnotem (będziesz go mógł zdobyć dopiero później, po perfekcyjnym zaliczeniu etapu Lost City). Umieszczenie zielonego klejnotu w tym miejscu odblokuje możliwość użycia windy i dotarcia do górnych skrzyń z dodatkowymi życiami, które nie są dostępne w oparciu o standardowy wachlarz umiejętności Crasha.

Dalsza część etapu to również konieczność unikania kontaktu z przetaczającymi się okrągłymi kamiennymi blokami. Nie jest to zbyt trudne, gdyż zawsze będziesz miał wystarczająco dużo czasu żeby przeskoczyć na drugą stronę.