Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The High Road | Cortex Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  1. Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 45 skrzyń.
  2. Bonusowa runda: Tawna - Zbierz 3 tokeny z jej podobizną.

Opis:

The High Road to powtórka z etapu Road to Nowhere z drugiej wyspy. Jest to równie frustrujący poziom, gdyż ponownie wymusza on podróżowanie po mocno uszkodzonych mostach zwodzonych gdzie każdy źle wykonany ruch jest natychmiast karany śmiercią Crasha. Jedynym pocieszeniem jest to, że tak jak wcześniej możesz ułatwiać sobie przeprawę chodząc po linach.

Po rozpoczęciu etapu zacznij od skierowania się w dół - The High Road | Cortex Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po rozpoczęciu etapu zacznij od skierowania się w dół. Możesz tu przeskakiwać na początkowo niewidoczne drewniane deski (będą pojawiały się parami) lub przejść po pierwszych linach (powyższy obrazek) i dotrzeć na skalną półkę z kilkoma skrzyniami nadającymi się do rozbicia. Po zniszczeniu ich powróć tą samą drogą do miejsca startu i rozpocznij właściwy przemarsz do miejsca zakończenia etapu.

Na kłopoty natrafisz niemal od razu, bo będziesz musiał radzić sobie z odpadającymi ciemnobrązowymi deskami, z pękniętymi deskami, które należy traktować jakby ich nie było, oraz z niebieskimi deskami, po których Crash zacznie się ślizgać. Raz jeszcze warto więc przypomnieć, że możesz zacząć chodzić po linach i unikać dzięki temu kolejnych bardzo ryzykownych skoków.

W etapie tym napotyka się również wieprzki i podobnie jak we wspomnianej misji Road to Nowhere nie należy ich atakować. Zamiast tego omijaj je przechadzając się po linach lub przeskakując nad nimi gdy dostatecznie się zbliżą.

Po dotarciu do muru zbudowanego w większości z metalowych skrzyń zniszcz jedyną drewnianą i następnie przeskocz w odpowiednim momencie przez mały otwór - The High Road | Cortex Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po dotarciu do muru zbudowanego w większości z metalowych skrzyń zniszcz jedyną drewnianą i następnie przeskocz w odpowiednim momencie przez mały otwór. Na kolejnym moście po raz pierwszy spotkasz żółwie. Jeśli nie planujesz przechadzać się po linach to od wielu tego typu stworzeń musisz odbijać się i wykonywać dalekie skoki, gdyż tylko w taki sposób ominiesz większe przepaście. Uwaga - Jeśli tylko jest to możliwe to najlepiej jest wskoczyć jeden raz "próbnie" na żółwia, dzięki czemu obróci się o 180 stopni i wyląduje na skorupie gdzie będzie bezbronny. Po tym jak do tego dojdzie będziesz mógł odbijać się od niego dowolną ilość razy.

Przy kolejnym punkcie kontrolnym odnajdziesz pierwszy z trzech tokenów z podobizną Tawny. Podczas dalszej przeprawy zwróć uwagę na żółwia zaznaczonego na powyższym obrazku. Przechadza się on po pękniętych deskach, ale paradoksalnie możesz na niego wskoczyć i się od niego odbić, gdyż deski dość niespodziewanie wytrzymają dodatkowy ciężar.

Kontynuuj podróż i zdobądź drugi token Tawny, który będzie przy kolejnym checkpoincie - The High Road | Cortex Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Kontynuuj podróż i zdobądź drugi token Tawny, który będzie przy kolejnym checkpoincie. Niedługo po dotarciu do następnego punktu kontrolnego natrafisz na kilka obróconych żółwi i musisz albo zacząć chodzić po linach albo wykonywać perfekcyjne skoki pomiędzy nimi, gdyż będą one przedzielone przepaściami.

Wkrótce dotrzesz do skrzynki z ostatnim tokenem i obok niego jest portal przenoszący do bonusowej rundy Tawny. Najtrudniejszą sekcję tego sekretnego poziomu prezentuje powyższy obrazek. Musisz tu najpierw zacząć skakać po górnych skrzynkach, ale ląduj na co drugiej. Po tym jak dotrzesz na koniec zawróć i przeskakuj na górne skrzynie, które przed chwilą ominąłeś. Na koniec odbijaj się od ignorowanych do tej pory dolnych skrzyń (tych z pytajnikami). Za zaliczenie rundy zdobędziesz 2 ekstra życia.

Finałowa część tego etapu ponownie wymusza wykonywanie dalekich skoków do kolejnych przewróconych żółwi lub obranie taktyki przechodzenia po linach. Uważaj też na śliskie niebieskie deski z końcówki.