Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dingodile | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Poniżej znajdują się informacje na temat pojedynku z bossem Dingodile w grze Crash Bandicoot 3: Warped wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. To drugi boss gry i wygranie pojedynku z nim jest prostsze od wcześniejszego starcia z Tiny Tigerem. Mimo wszystko zapoznaj się dokładnie z opisem żeby wiedzieć jak należy się zachowywać.

Podstawowe informacje na temat walki z bossem

  1. Podczas pojedynku z bossem nie musisz nigdy czekać aż doprowadzi on do zniszczenia wszystkich otaczających go kryształów. Jeśli widzisz okazję do tego żeby podbiec do niego znacznie wcześniej to skorzystaj z niej. Pozwoli ci to oczywiście znacznie szybciej odnieść zwycięstwo.
  2. Za pokonanie Dingodile'a otrzymuje się brązowe trofeum "Penta's Revenge".

Opis pojedynku

Dingodile w trakcie tego pojedynku będzie używał miotacza, przy czym zawsze rozpocznie on od przystąpienia do bombardowania okolicy - Dingodile | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Dingodile w trakcie tego pojedynku będzie używał miotacza, przy czym zawsze rozpocznie on od przystąpienia do bombardowania okolicy. Błyskawicznie zacznij wtedy biec w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara i nie zatrzymuj się żeby jeden ze spadających pocisków nie uderzył w Crasha.

Po tym jak zakończy się bombardowanie Dingodile zacznie używać swojej broni do rozbijania otaczających go kryształów - Dingodile | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po tym jak zakończy się bombardowanie Dingodile zacznie używać swojej broni do rozbijania otaczających go kryształów. W tym przypadku staraj się biegać na przemian w lewo i w prawo i unikać ustawiania się w miejscach, które zostaną wkrótce zaatakowane (płomienie przebiją się przez kryształy).

1 - Dingodile | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Niszczenie przez Dingodilea kryształów ma swoje zastosowanie w tej bitwie, bo prędzej czy później odblokuje ci to możliwość przebiegnięcia pomiędzy nimi i dotarcia do bossa (obrazek 1) - Dingodile | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Niszczenie przez Dingodile'a kryształów ma swoje zastosowanie w tej bitwie, bo prędzej czy później odblokuje ci to możliwość przebiegnięcia pomiędzy nimi i dotarcia do bossa (obrazek 1). Wykonaj na nim atak Spin. Analogicznie do sytuacji aktywowania skrzyń z TNT rozpocznie się odliczanie do eksplozji, tak więc szybko opuść centralny obszar i poczekaj na wybuch (obrazek 2). Dingodile utraci jeden punkt zdrowia.

Dalsza część pojedynku ma zbliżony przebieg i jedyna różnica dotyczy bombardowań - Dingodile | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Dalsza część pojedynku ma zbliżony przebieg i jedyna różnica dotyczy bombardowań. W drugiej części walki unikaj spadających bomb poruszając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. W ostatniej części pojedynku ponownie przemieszczaj się w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara żeby unikać podwójnych bombardowań. W taki sam sposób jak wcześniej szukaj okazji do użycia ataku Spin na bossie. Pozbawienie Dingodile'a trzech punktów energii zakończy walkę.

Uwaga - Po wygranej walce koniecznie odbierz nagrodę, która pojawi się obok pokonanego bossa. Jest nią nowa umiejętność Double Jump, która pozwala na wykonywanie podwójnych skoków (w locie musisz ponownie wcisnąć X). Jest ona BARDZO pomocna i dzięki niej nie będziesz już musiał w tak dużym stopniu polegać na ryzykownych dalekich skokach aktywowanych w połączeniu ze wślizgiem.