Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Pits | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  1. Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkie 53 skrzynie.
  2. 1 bonusowa runda.

Opis:

Poziom ten w niektórych miejscach jest nieco trudniejszy od poprzednich i wynika to głównie z konieczności unikania nisko przelatujących ogromnych ptaków. Jest to też pierwszy etap z gry Crash Bandicoot 2, w którym napotyka się rozwidlenie na drodze i chcąc zniszczyć wszystkie skrzynie musisz pamiętać o powróceniu do niezbadanej odnogi.

Niedługo po rozpoczęciu tego etapu dotrzesz do pierwszego z wielu obszarów gdzie napotyka się ogromne latające ptaki (miejsce to pokazuje dołączony obrazek) - The Pits | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Niedługo po rozpoczęciu tego etapu dotrzesz do pierwszego z wielu obszarów gdzie napotyka się ogromne latające ptaki (miejsce to pokazuje dołączony obrazek). Mogłeś już wcześniej mieć z nimi do czynienia jeśli w jednym z poprzednich etapów odblokowałeś sekretny obszar. W przeciwnym razie będzie to Twoje pierwsze spotkanie z tego typu potworami. W zależności od sytuacji możesz całkowicie przeskakiwać nad ptakami po tym jak dostatecznie zbliżą się do Crasha lub wskakiwać na nie i w taki sposób całkowicie się ich pozbywać.

Kontynuuj podróż - The Pits | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Kontynuuj podróż. Niedługo po odblokowaniu nowego punktu kontrolnego dotrzesz do pokazanego na powyższym obrazku rozwidlenia. Na początek wybierz lewą odnogę, przy czym zapamiętaj sobie to miejsce, bo w dalszej części etapu będziesz musiał się tu wrócić (zakładając, że planujesz zniszczyć wszystkie skrzynie w tym etapie).

Podążaj wąską ścieżką eliminując z łatwością kolejne pancerniki. Po drodze zadbaj też o uderzenie w metalową skrzynię z wykrzyknikiem. Tuż po tym jak tego dokonasz przypilnuj się, bo trzeba będzie uniknąć dwóch ptaków jednego po drugim i w tym przypadku wskazane już jest odbijanie się od nich. Po tym jak uporasz się z nimi dotrzesz do obszaru z fioletowym kryształem. Nie musisz dalej iść, bo badana lewa odnoga nie skrywa już żadnych dodatkowych drewnianych skrzyń.

Powróć do wspomnianego wyżej rozwidlenia i teraz dla odmiany wybierz niezbadaną jeszcze prawą ścieżkę - The Pits | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Powróć do wspomnianego wyżej rozwidlenia i teraz dla odmiany wybierz niezbadaną jeszcze prawą ścieżkę. Tu uważaj na żółwie z ostrzami przymocowanymi do skorupy - musisz je omijać lub eliminować atakami Spin. Poniszcz po drodze nowe skrzynie (w kilku z nich będą dodatkowe życia) i dokończ podróż do miejsca, w którym obie ścieżki zbiegają się (powyższy obrazek).

Możesz już ponownie zająć się badaniem jedynej możliwej ścieżki i po drodze odblokujesz nowy checkpoint. Wskocz do dołu i w doskonale poznany sposób rozpraw się z kretami, gdyż tylko w taki sposób odblokujesz grzybek, który pozwoli ci wydostać się z tego miejsca.

Po kilku chwilach dotrzesz do płyty z pytajnikiem i ustawienie się na niej przeniesie Cię do bonusowej rundy - The Pits | Jungle Warp Room | Opis przyjścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po kilku chwilach dotrzesz do płyty z pytajnikiem i ustawienie się na niej przeniesie Cię do bonusowej rundy. W ramach tego sekretnego etapu musisz wykonywać czynności w ściśle określonej kolejności jeśli nie chcesz zaprzepaścić szans na zniszczenie wszystkich 23 skrzyń.

Zniszcz skrzynię z jabłkami i następnie w locie wciśnij Kółko żeby uderzyć całym ciałem w ziemię i rozbić dzięki temu dolną brązową skrzynię (tylko pozornie są one niezniszczalne). Wyrusz w prawo i po przeciśnięciu się pod murem z metalowych skrzyń koniecznie tylko raz odbij się od każdej z pokazanych na powyższym obrazku trzech skrzynek z jabłkami. Udaj się dalej w prawo i zniszcz po drodze nowe brązowe skrzynie. Dotrzyj do skrzyni z wykrzyknikiem i po uderzeniu w nią wyrusz z powrotem do muru z metalowych skrzyń (musisz ponownie skakać po skrzyniach z jabłkami). Na lewo od metalowych skrzyń pojawiły się dwie nowe drewniane. Doskocz do nich wykonując daleki skok z przykucnięcia. Możesz już pozbyć się skrzyń z jabłkami (warto pamiętać dokładnie ile uderzeń jeszcze pozostało do ich zniszczenia) i dokończyć podróż do miejsca zakończenia bonusowego etapu.

Wyrusz dalej i ponownie skup się na omijaniu żółwi oraz wydostawaniu się z dołów z kretami. Po kilku chwilach dotrzesz do kończącego etap portalu.