Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ripper Ruined | Crash Bandicoot - Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania brązowego trofeum o nazwie "Ripper Ruined" w grze Crash Bandicoot na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za pokonanie drugiego bossa tej gry - Ripper Roo.

Pojedynek ten rozgrywa się na dziewięciu zielonych platformach otoczonych wodą i wymusza to konieczność wykonywania precyzyjnych skoków żeby nie wpaść do wody i automatycznie nie zginąć - Ripper Ruined | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pojedynek ten rozgrywa się na dziewięciu zielonych platformach otoczonych wodą i wymusza to konieczność wykonywania precyzyjnych skoków żeby nie wpaść do wody i automatycznie nie zginąć. Co ciekawe Ripper Roo nie posiada żadnych ataków i pojedynek kończy się porażką "jedynie" w momencie zderzenia się z bossem. Skoki bossa wykonywane są na szczęście z pewnym opóźnieniem i daje ci to czas na to żeby uciec z "zagrożonej" aktualnie półki.

ZNACZĄCYM ułatwieniem tej walki jest to, że możesz korzystać z zaznaczonych na obrazku bocznych obszarów. Ripper Roo nie wkracza do nich i możesz dzięki temu zatrzymywać się tam w oczekiwaniu na dobry moment do rozpoczęcia lub wznowienia procesu osłabiania bossa.

Wskocz na chwilę na czerwoną skrzynię żeby rozpoczęło się odliczanie - Ripper Ruined | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Wskocz na chwilę na czerwoną skrzynię żeby rozpoczęło się odliczanie

Do zadawania Ripper Roo obrażeń musisz zacząć wykorzystywać czerwone skrzynie Big TNT, które będą spływały powoli w dół rzeki i zatrzymywały się przy kolejnych poziomych rzędzach zielonych półek. Po wskoczeniu na dowolną czerwoną skrzynię rozpocznie się odliczanie i po kilku sekundach ona eksploduje.

Jeśli Ripper Roo przebywał w pobliżu miejsca eksplozji to zabierze mu ona 1 punkt życia - Ripper Ruined | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Jeśli Ripper Roo przebywał w pobliżu miejsca eksplozji to zabierze mu ona 1 punkt życia

Najlepiej jest szukać okazji do tego żeby aktywować czerwone skrzynie w momencie gdy dotrą do środkowego rzędu zielonych platform. Po tym jak załączy się odliczanie schowaj się w jednym ze wspomnianych bocznych obszarów lub odskocz na jakąś bezpieczną platformę. Ripper Roo otrzyma obrażenia jeśli do eksplozji doszło gdy znajdował się akurat w pobliżu. Powtórz ten schemat trzy razy żeby pozbawić bossa całego paska energii i zwyciężyć.