Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pinstripe Patooey | Crash Bandicoot - Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania srebrnego trofeum o nazwie "Pinstripe Patooey" w grze Crash Bandicoot na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za pokonanie czwartego bossa tej gry - Pinstripe Potoroo.

Nie wychodź zza zasłony - Pinstripe Patooey | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Nie wychodź zza zasłony

Pojedynek rozpoczynasz chowając się za jednym z foteli. Oba fotele z dolnej części planszy mogą być z powodzeniem wykorzystywane do unikania ostrzału z tommy guna ze strony Pinstripe Potoroo (niezależnie od miejsca, z którego prowadzi aktualnie ostrzał). Ważną informacją jest w tym przypadku to, że zasłony te nie mogą zostać zniszczone, tak więc nie musisz śpieszyć się z przystąpieniem do atakowania bossa.

Nie wychylaj się zza zasłony tylko czekaj na właściwy moment - Pinstripe Patooey | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Nie wychylaj się zza zasłony tylko czekaj na właściwy moment. W pierwszej części opisywanego pojedynku nastąpi on gdy po jednym z ostrzałów Pinstripe Potoroo zacznie biec z lewej strony planszy w stronę jej prawej krawędzi. Moment ten pokazuje dołączony obrazek. Wybiegnij wtedy zza fotela i zaatakuj bossa atakiem Spin. Po udanej akcji błyskawicznie powróć za zasłonę.

W dalszej części pojedynku Pinstripe Potoroo zaprzestanie przebiegania przez całą planszę, ale osłabianie go stanie się jeszcze prostsze - Pinstripe Patooey | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W dalszej części pojedynku Pinstripe Potoroo zaprzestanie przebiegania przez całą planszę, ale osłabianie go stanie się jeszcze prostsze. Wyczekuj momentów gdy zatnie mu się broń. Rozpoznasz to po tym, że zacznie przy niej pracować i że nad jego głowami pojawią się czerwone ikony - pokazuje to powyższy obrazek.

Bossowi broń po raz pierwszy powinna zaciąć się w lewej części biura. Kolejnych problemów powinien już jednak doświadczyć po prawej stronie ekranu, tak więc warto rozważyć schowanie się za prawym fotelem w oczekiwaniu na moment do ataku.

Zaatakuj bossa gdy ponownie zatnie mu się broń - Pinstripe Patooey | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Zaatakuj bossa gdy ponownie zatnie mu się broń

Po tym jak bossowi pozostanie już tylko 1 punkt zdrowia powinien wskoczyć na centralne biurko gdzie po chwili ponownie zatnie mu się broń. Wyjdź zza zasłony, wykonaj zwykły skok i w locie odpal atak Spin żeby go uderzyć i odnieść zwycięstwo.