Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Papu Papu | Crash Bandicoot - walki z bossami Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Poniżej znajdują się informacje na temat pojedynku z bossem Papu Papu w grze Crash Bandicoot wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. To pierwszy boss, którego napotkasz w tej grze i do rozegrania walki z nim zmuszony zostaniesz podczas pobytu na startowej wyspie N. Sanity Island.

Podstawowe informacje na temat walki z bossem

  • To najprostszy boss do pokonania w grze Crash Bandicoot. Korzysta on wyłącznie z dwóch typów ataków i obu z nich łatwo jest unikać. Dodatkowo nie musisz długo wyczekiwać na okazję do zaatakowania bossa i dzięki temu potyczkę bardzo szybko można zaliczyć.
  • Za pokonanie Papu Papu otrzymuje się brązowe trofeum "Papu Popped".

Opis pojedynku

Odbiegnij lub odskocz od miejsca, w którym Papu Papu planuje uderzyć w ziemię - Papu Papu | Crash Bandicoot - walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Odbiegnij lub odskocz od miejsca, w którym Papu Papu planuje uderzyć w ziemię

Papu Papu do wyprowadzania ataków używa wyłącznie długiego kija. Za każdym razem rozpoczyna od uderzenia z dużą siłą tym kijem w ziemię i gdy tylko zauważysz, że przygotowuje się do ataku musisz odskoczyć Crashem gdzieś na bok.

Przeskakuj nad kijem - Papu Papu | Crash Bandicoot - walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Przeskakuj nad kijem

Po tym jak Papu Papu uderzy kijem w ziemię zacznie obracać się z nim w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara. Nie jest to na szczęście problematyczny atak, gdyż wystarczy w odpowiednich momentach nad nim przeskakiwać.

Wskoczenie bossowi na głowę ogłuszy go i pozbawi 1 punktu życia - Papu Papu | Crash Bandicoot - walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Wskoczenie bossowi na głowę ogłuszy go i pozbawi 1 punktu życia

Papu Papu ma mięć punktów energii i wszystkich ich możesz pozbyć się w taki sam sposób. Wskakuj mianowicie bossowi na głowę (wykonaj sam skok, bez odpalania ataku Spin). Pojawią się gwiazdki, Papu Papu zostanie na krótką chwilę ogłuszony i utraci pojedynczy punkt energii.

Jedyną rzeczą, na którą musisz uważać, jest to żeby nie podejmować prób wskoczenia na Papu Papu gdy Crash stoi bezpośrednio za nim, bo może wtedy się od niego odbić i boss nie zostanie osłabiony. Wszystkie ataki wykonywane od przodu lub z boków powinny zakończyć się sukcesem.