Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Double Header | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  1. Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 91 skrzyń.
  2. 1 bonusowa runda.

Opis:

To trzeci etap rozgrywający się w czasach średniowiecznych i jest on tak samo łatwy do zaliczenia jak dwa poprzednie. Nieco bardziej wymagająca jest tylko jego bonusowa runda, ale ją możesz powtarzać dowolną ilość razy bez ryzyka trwałej utraty żyć.

Tuż po rozpoczęciu tego etapu wpadniesz na pierwszego z kilku dwugłowych przeciwników (powyższy obrazek) i wymachują oni na przemian lewą i prawą maczugą - Double Header | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Tuż po rozpoczęciu tego etapu wpadniesz na pierwszego z kilku dwugłowych przeciwników (powyższy obrazek) i wymachują oni na przemian lewą i prawą maczugą. Ominięcie pierwszego oponenta jest dziecinnie proste, gdyż wiejska dróżka jest bardzo szeroka. Uwaga - W niektórych miejscach możesz też naskakiwać na dwugłowych gigantów i w ten sposób ich neutralizować.

Podążaj liniową ścieżką, pozbywając się wrogów i niszcząc kolejne skrzynie. Odrobinę bardziej problematyczna jest sekcja, w której unika się ropuch otoczonych zielonymi skrzyniami z nitrogliceryną. Staraj się wskakiwać na ropuchy lub odrzucać je w taką stronę żeby nie zderzyły się z najbliższą zieloną skrzynią.

Ominięcie kolejnego giganta jest trochę trudniejsze. Zaczekaj aż możliwe będzie szybkie przeskoczenie na granicy przepaści. Kontynuuj podróz, w trakcie której rozprawiaj się tez z nie stanowiącymi praktycznie żadnego zagrożenia rycerzami. W jednej z kolejnych skrzyń jest dodatkowe życie, ale nad i pod nią są skrzynie TNT. Zaryzykuj czy chcesz spróbować zniszczyć tę skrzynię w odpowiednim momencie w trakcie skoku czy po prostu rozpocząć odliczanie i mieć sprawę z głowy.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie