Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boulder Dash | Wumpa Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 35 skrzyń. Wymagany fioletowy klejnot z etapu Lights Out.

Opis:

To drugi z etapów zakładających ucieczkę przed przetaczającym się głazem (poprzednim tego typu poziomem był Boulders z pierwszej wyspy). Cechuje się on wyższym poziomem trudności, ale mimo wszystko nie powinien ci sprawić dużych kłopotów i będzie raczej chwilą wytchnienia po męczarniach na moście z poprzedniego etapu.

Założenia tego etapu są identyczne do wspomnianego wcześniej zadania Boulders, tak więc przez większość czasu musisz uciekać przed głazem i omijać przeszkody - Boulder Dash | Wumpa Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Założenia tego etapu są identyczne do wspomnianego wcześniej zadania Boulders, tak więc przez większość czasu musisz uciekać przed głazem i omijać przeszkody. Jedyne bezpieczne miejsca to małe korytarze, do których głaz nie może się wtoczyć i odnajduje się w nich różnorakie skrzynie (uwaga - jedna z nich to skrzynia TNT). Podczas ucieczki ponownie najważniejsze jest perfekcyjne wykonywanie skoków. Będziesz musiał w wielu miejscach wcisnąć przycisk skoku dosłownie w ostatnim momencie i niekiedy będzie również wymagane wylądowanie na platformach, które znajdują się w ciągym ruchu.

Pod sam koniec etapu odnajdziesz pokazane na obrazku miejsce do umieszczenia fioletowego klejnotu, który jest przyznawany za uzyskanie perfekcyjnego wyniku w etapie Lights Out z końcówki gry. Skorzystanie z klejnotu przeniesie Crasha do unikalnej podziemnej lokacji. Tam dla odmiany trzeba kierować się w stronę górnej części ekranu. W tej sekretnej miejscówce odnajdziesz brakujące do kompletu skrzynie oraz alternatywny portal kończący zmagania.