Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cortex N. Carcerated | Crash Bandicoot 3 | Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania złotego trofeum o nazwie "Cortex N. Carcerated" w grze Crash Bandicoot 3: Warped na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za pokonanie finałowego bossa tej gry - doktora Neo Cortexa.

Opisywany pojedynek wyróżnia się z tym, że nie musisz przez cały czas trwania walki szukać okazji do atakowania Neo Cortexa - Cortex N. Carcerated | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Opisywany pojedynek wyróżnia się z tym, że nie musisz przez cały czas trwania walki szukać okazji do atakowania Neo Cortexa. Zamiast tego należy unikać walczących mask Aku Aku i Uka Uka oraz ataków samego Cortexa. Na zaatakowanie bossa będziesz mógł zdecydować się dopiero gdy kolejne ataki chwilowo go osłabią.

W opisywanej pierwszej części pojedynku walczące ze sobą maski będą atakowały się wzajemnie strumieniami energii. Staraj się początkowo przebywać w dolnej części areny lub w jednym z jej dolnych narożników. Nie będziesz tam jednak bezpieczny aż do samego końca, gdyż strumień energii będzie się stopniowo wydłużał i w rezultacie 1-2 razy będziesz musiał nad nim przeskoczyć. Warto tu pomóc sobie podwójnym skokiem żeby mieć pewność, iż Crash nie dotknie wiązki energii.

Cortex nie będzie oczywiście biernie przyglądał się walczącym maskom - Cortex N. Carcerated | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Cortex nie będzie oczywiście biernie przyglądał się walczącym maskom. Spodziewaj się dwóch typów ataków z jego strony. Boss będzie przede wszystkim co pewien czas posyłał kule plazmy w stronę Crasha. Odskakuj wtedy na lewo lub na prawo.

Pod koniec każdej fazy opisywanego pojedynku Cortex rozrzuci również kilka min, które pojawią się w losowych miejscach - Cortex N. Carcerated | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pod koniec każdej fazy opisywanego pojedynku Cortex rozrzuci również kilka min, które pojawią się w losowych miejscach. To paradoksalnie dość trudny moment, bo przez krótki czas (miny po upływie kilku sekund samoczynnie eksplodują) musisz unikać zarówno ich jak i walczących mask.

1 - Cortex N. Carcerated | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Atak z wykorzystaniem min osłabi Cortexa i rozpoznasz to po tym, że utraci pole siłowe (obrazek 1) - Cortex N. Carcerated | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Atak z wykorzystaniem min osłabi Cortexa i rozpoznasz to po tym, że utraci pole siłowe (obrazek 1). Szybko dotrzyj do niego i odpal pierwszy atak Spin. Nie załatwi to jeszcze sprawy, gdyż musisz wykonywać kolejne ataki Tornado Spin żeby zacząć spychać go w stronę zaznaczonego na obrazku 2 centralnego otworu. Po tym jak Cortex do niego wpadnie utraci 1 punkt energii i awansujesz do drugiej fazy pojedynku.

Jedyną nowością w drugiej fazie pojedynku jest to, że walczące ze sobą maski będą teraz przypominały tornado - Cortex N. Carcerated | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Jedyną nowością w drugiej fazie pojedynku jest to, że walczące ze sobą maski będą teraz przypominały tornado. Równiez od niego musisz trzymać się z daleka, tak więc wyruszaj szybko w stronę innej części areny gdy tylko zauważysz, że tornado zbliża się do Crasha. Przez cały czas unikaj też oczywiście kul plazmy posyłanych przez Cortexa.

Dalsza część potyczki jest już ci znana. Uniknij wszystkich rozmieszczonych min, dotrzyj do bezbronnego Cortexa i spraw atakami Spin żeby spadł w przepaść i stracił drugi punkt życia.

2 - Cortex N. Carcerated | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
W ostatniej trzeciej fazie jedyną zmianą ponownie będzie zachowanie się walczących mask - Cortex N. Carcerated | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W ostatniej trzeciej fazie jedyną zmianą ponownie będzie zachowanie się walczących mask. Będą one mianowicie zderzały się w locie (obrazek 1) i następnie generowały tornado w miejscu gdzie Crash znajdował sie w trakcie zderzenia (obrazek 2). Oznacza to, iż musisz błyskawicznie odskakiwać gdzieś na bok gdy tylko maski zaczną wzajemnie się atakować.

Tak samo jak w poprzednich dwóch fazach unikaj równiez kul plazmy oraz min. Zepchnięcie po raz ostatni Cortexa do dziury zakończy tę walkę.