Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pinstripe Potoroo | Crash Bandicoot - walki z bossami Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Poniżej znajdują się informacje na temat pojedynku z bossem Pinstripe Potoroo w grze Crash Bandicoot wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. To czwarty boss, którego napotkasz w tej grze i do rozegrania walki z nim zmuszony zostaniesz po zaliczeniu czterech początkowych etapów na wyspie Cortex Island.

Podstawowe informacje na temat walki z bossem

  • Pojedynek z Pinstripe Potoroo jest bardzo łatwy o ile nie będziesz próbował zbyt szybko go zaliczyć. Zamiast tego należy cierpliwie wyczekiwać momentów do wyjścia z ukrycia z zamiarem wyprowadzenia ataku na przeciwniku. Jeśli dostosujesz się do tej zasady to możesz bezproblemowo odnieść zwycięstwo już przy pierwszym podejściu do walki.
  • Za pokonanie Pinstripe Potoroo otrzymuje się srebrne trofeum "Pinstripe Patooey".

Opis pojedynku

Nie wychodź zza zasłony - Pinstripe Potoroo | Crash Bandicoot - walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Nie wychodź zza zasłony

Pojedynek rozpoczynasz chowając się za jednym z foteli. Oba fotele z dolnej części planszy mogą być z powodzeniem wykorzystywane do unikania ostrzału z tommy guna ze strony Pinstripe Potoroo (niezależnie od miejsca, z którego prowadzi aktualnie ostrzał). Ważną informacją jest w tym przypadku to, że zasłony te nie mogą zostać zniszczone, tak więc nie musisz śpieszyć się z przystąpieniem do atakowania bossa.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie