Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Makin' Waves | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 37 skrzyń.

Opis:

To niezbyt wymagający poziom, w trakcie którego Coco przez cały czas używa skutera wodnego. Początkowo musisz jedynie dbać o poprawne docieranie do kolejnych skrzyń, ale w dalszej części etapu coraz łatwiej będzie zginąć w wyniku zderzenia się z pułapką lub przeszkodą. Mimo wszystko dotarcie do "mety" nie powinno ci przysporzyć dużych problemów.

Po rozpoczęciu etapu wykorzystaj startowy akwen oraz kilka okolicznych skoczni żeby zapoznać się z podstawami sterowania (wykonywanie trików w powietrzu nie jest w żaden sposób nagradzane) - Makin Waves | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po rozpoczęciu etapu wykorzystaj startowy akwen oraz kilka okolicznych skoczni żeby zapoznać się z podstawami sterowania (wykonywanie trików w powietrzu nie jest w żaden sposób nagradzane). Omiń pierwszą pływającą bombę z czaszką i dotrzyj do pierwszej skoczni z zawieszoną nad nią skrzynką. W każdym takim przypadku musisz idealnie odbić się ze skoczni żeby dolecieć do skrzyni i ją rozbić, przy czym pamiętaj, że w dalszej części misji tuż za skocznią mogą znajdować się pułapki.

Kontynuuj liniową podróż i skupiaj się wyłącznie na odnajdywaniu i niszczeniu skrzyń. Problemy rozpoczną się dopiero po zbliżeniu się do pokazanego na obrazku okrętu, którego działa nieustannie wystrzeliwują kolejne pociski. Poświęć trochę czasu żeby zapoznać się z kolejnością oddawania strzałów i przepłyń dalej gdy będzie to bezpieczne. Oprócz okrętu uważaj też na pływającą niedaleko łódkę, z którą nie możesz się zderzyć (oznacza to natychmiastową śmierć).

Odblokuj punkt kontrolny i po zawróceniu w prawo zacznij unikać zderzania się z kolejnymi bombami - Makin Waves | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Odblokuj punkt kontrolny i po zawróceniu w prawo zacznij unikać zderzania się z kolejnymi bombami. Niemal wszystkie skocznie począwszy od kolejnej będą już miały "niespodzianki" w okolicy, czy to w postaci rozmieszczonych za nimi bomb czy nowych pływających łódek. Przed każdym najechaniu na skocznię upewnij się, że po zaliczonym skoku będziesz miał wystarczająco dużo czasu żeby uniknąć zagrożenia.

W pokazanym na obrazku miejscu pokonaj mały slalom i złap pływający obok bomb fioletowy kryształ. Wykonuj kolejne skoki i unikaj kolejnych bomb (w tym tej, która dla odmiany pływa tuż obok miejsca wybicia się w powietrze). Nieco dalej wymagane też będzie przeciśnięcie się pomiędzy wysepką i kilkoma bombami. Przemieszczaj się tam bardzo powoli żeby nie popełnić błędu. Po ominięciu ostatniego zestawu bomb dopłyniesz do pieczary i w tym miejscu opisywany etap zostanie zakończony.

Uwaga - Po ukończeniu tego etapu czeka Cię walka z bossem Tiny Tiger. Została ona opisana w odrębnym rozdziale poradnika.