Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crash Bandicoot 3: Warped - lokacja orientalna - opis lokacji Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

W rozdziale tym zamieściliśmy informacje na temat etapów z trzeciej lokacji z portalami w grze Crash Bandicoot 3: Warped. Jest ona utrzymana w orientalnej stylistyce, aczkolwiek poziomy wchodzące w jej skład rozgrywają się w różnych epokach historycznych. Do wyboru jest pięć portali i do kolejnych etapów nie musisz podchodzić w sugerowanej przez grę kolejności. Każdą z misji możesz też powtórzyć np. po to żeby rozegrać próbę czasową, zebrać pominięty kryształ czy (tylko w niektórych przypadkach) zdobyć dodatkowe klejnoty.

Po ukończeniu po raz pierwszy pięciu etapów z tej lokacji odblokuje się walka z trzecim bossem gry, którym jest doktor Nefarious Tropy. Została ona dokładnie opisana w odrębnym rozdziale poradnika.

W celu awansowania do dalszej części gry musisz w każdym z pięciu etapów odnaleźć fioletowy kryształ i następnie pokonać Nefariousa. Zagwarantuje ci to możliwość odwiedzenia kolejnej lokacji z portalami (jest ona utrzymana w egipskiej stylistyce).

Najważniejsze informacje:

  • Liczba zwykłych poziomów: 5
  • Liczba ukrytych poziomów: 2 - Eggipus Rex (musisz złapać się pterodaktyla w etapie Dino Might!), Hot Coco (musisz uderzyć w znak drogowy w etapie Road Crash)
  • Liczba walk z bossami: 1 (Dr. Nefarious Tropy)
  • Podstawowe obiekty do zdobycia: 5 fioletowych kryształów, 5 czystych klejnotów, 5 reliktów
  • Unikalne obiekty do zdobycia: Czerwony klejnot (Red Gem) w etapie Deep Trouble (za odnalezienie i zbadanie sekretnego obszaru), Fioletowy klejnot (Purple Gem) w etapie High Time (za zaliczenie ścieżki śmierci), dodatkowy czysty klejnot w etapie Dino Might! (za zbadanie sekretnej ścieżki po użyciu żółtego klejnotu), dodatkowe czyste klejnoty za zniszczenie skrzyń w etapach Eggipus Rex i Hot Coco, dodatkowe relikty za ukończenie prób czasowych w etapachEggipus Rex i Hot Coco
  • Unikalne umiejętności do odblokowania: Death Tornado Spin (usprawnienie ataku Spin i możliwość używania go do szybowania) - jest ona przyznawana za pokonanie doktora Nefariousa.