Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Stitch in Time Saves 99 | Crash Bandicoot 3 | Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania złotego trofeum o nazwie "A Stitch in Time Saves 99" w grze Crash Bandicoot 3: Warped na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za uzbieranie w sumie 99 żyć.

Aktualną liczbę żyć możesz sprawdzić wciskając przycisk inwentarza (Trójkąt) podczas rozgrywania dowolnego etapu lub wybierając menu wczytywania i zapisywania stanu gry (przycisk L2) - A Stitch in Time Saves 99 | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Aktualną liczbę żyć możesz sprawdzić wciskając przycisk inwentarza (Trójkąt) podczas rozgrywania dowolnego etapu lub wybierając menu wczytywania i zapisywania stanu gry (przycisk L2).

Nowe życia możesz zdobywać na dwa sposoby:

  1. Zabierając tokeny Crasha z jego podobizną - mogą one znajdować się na widoku lub być ukryte w drewnianych skrzyniach.
  2. Gromadząc jabłka - 100 zebranych jabłek to 1 dodatkowe życie.
  3. Staraj się pamiętać o tym trofeum od samego początku gry i prowadzić rozgrywkę z myślą o jego jak najwcześniejszym zdobyciu. Nie możesz całkowicie zablokować sobie do niego dostępu, ale jeśli np. stracisz wszystkie życia to "dobicie" do poziomu 99 żyć zajmie ci dużo czasu.
  4. W każdym z rozgrywanych etapów staraj się jak najrzadziej ginąć (najlepiej w ogóle jeśli jest to możliwe). Przed rozpoczęciem każdego nowego poziomu warto utworzyć manualny zapis stanu gry. Jeśli w tym etapie zginiesz zbyt wiele razy to wyjdź z niego, wybierz opcję załadowania stanu gry i ponownie do niego przystąp z "oryginalnym" zapasem żyć.
  5. KONIECZNIE szukaj okazji do przystępowania do bonusowych rund oraz do odblokowywania sekretnych przejść. W wielu tego typu opcjonalnych lokacjach do odnalezienia są dodatkowe życia.
  6. Jeśli ukończyłeś wszystkie etapy i nie masz 99 żyć to zacznij powtarzać najprostsze poziomy z początku gry, w których trzeba się naprawdę postarać żeby zginąć.

Oto szereg wskazówek pomocnych w zdobyciu tego trofeum: