Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cortex N. Adequate | Crash Bandicoot 2 | Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania złotego trofeum o nazwie "Cortex N. Adequate" w grze Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za pokonanie finałowego bossa tej gry - doktora Neo Cortexa.

Pojedynek z doktorem Neo Cortexem bardziej przypomina pościg, gdyż będzie on przez cały czas uciekał i nie atakował w żaden sposób Crasha - Cortex N. Adequate | Crash Bandicoot 2 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pojedynek z doktorem Neo Cortexem bardziej przypomina pościg, gdyż będzie on przez cały czas uciekał i nie atakował w żaden sposób Crasha. Inną bardzo ważną wiadomością jest to, że nie możesz pozwolić Neo Cortexowi uciec z kryształami, gdyż etap ten zakończy się wtedy niepowodzeniem. Będziesz miał na szczęście wystarczająco dużo czasu na to żeby go dopaść.

Etap ten kładzie bardzo duży nacisk na zaliczanie bezbłędnych przelotów z użyciem odrzutowego plecaka. Podczas lotu staraj się z wyprzedzeniem odnotowywać małe asteroidy oraz miny i przemieszczać się na boki lub w górę/dół żeby unikać zderzania się z ziemi. Wejście w kontakt z jakąś przeszkodą nie oznacza natychmiastowej śmierci, ale Cortex może się wtedy oddalić i zwiększy się prawdopodobieństwo, ze zdoła uciec.

Crash będzie stopniowo zbliżał się do uciekającego Cortexa - Cortex N. Adequate | Crash Bandicoot 2 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash będzie stopniowo zbliżał się do uciekającego Cortexa. Gdy tylko znajdziesz się tuż za nim wciśnij szybko Kwadrat żeby odpalić atak Spin. Jeśli zakończy się on powodzeniem to boss utraci jeden punkt zdrowia (powyższy obrazek). W celu zaliczenia tego etapu musisz w ten sposób zaatakować Neo Cortexa w sumie trzy razy.