Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Toxic Waste | Cortex Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  1. Niebieski klejnot (Blue Gem) - Zniszcz wszystkich 39 skrzyń i ukończ etap nie ginąc.
  2. Bonusowa runda: Tawna - Zbierz 3 tokeny z jej podobizną.

Opis:

Etap ten wyróżnia się możliwością zdobycia niebieskiego klejnotu i nieco łatwiej jest wejść w jego posiadanie niż w przypadku pozostałych kolorowych klejnotów. Wynika to w głównej mierze z tego, że poziom jest krótki. Najpoważniejszym zagrożeniem podczas jego zaliczania są beczki i poczujesz się dzięki nim trochę jak grając w Crashową wersję klasyka Donkey Kong.

Pierwszego przeciwnika spotkasz tuż po rozpoczęciu etapu - Toxic Waste | Cortex Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pierwszego przeciwnika spotkasz tuż po rozpoczęciu etapu. Wrogowie ci rzucają w Crasha beczkami i początkowo będą się one jedynie przetaczały po ziemi. Możesz ich unikać przeskakując nad nimi lub chowając się w bocznych obszarach. Ten drugi wariant jest w tym miejscu wskazany, bo możesz dzięki temu poniszczyć kilka okolicznych skrzyń. Co do samego przeciwnika, wyrusz w jego stronę przeskakując nad kolejnymi beczkami. Po tym jak znajdziesz się w niewielkiej odległości od niego (powyższy obrazek) odpal atak Spin żeby się go bezproblemowo pozbyć.

Rozpocznij podróż kanałami. Pilnuj się w trakcie wspinania się po rampach, bo łatwo wtedy przegapić kolejne beczki. Dodatkowo pamiętaj o niszczeniu wszystkich napotykanych skrzyń, zwłaszcza że w niektórych z nich ukryto tokeny z podobizną Tawny.

Kontynuuj eksplorację okolicy i na bieżąco pozbywaj się kolejnych wrogów rzucających beczkami - Toxic Waste | Cortex Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Kontynuuj eksplorację okolicy i na bieżąco pozbywaj się kolejnych wrogów rzucających beczkami. Po dotarciu w okolice półki z pierwszą skrzynią TNT zaczniesz napotykać odbijające się od ziemi beczki. Unikanie ich jest już niestety znacznie trudniejsze. Po zauważeniu takiej beczki postaraj się na krótką chwilę zatrzymać i ustalić miejsca, w których powinna się odbić od ziemi. Pomoże ci to w bezbłędnym przebiegnięciu pod nią.

W jednym z kolejnych tuneli zauważysz po prawej stronie wieżę złożoną z kilku rodzajów skrzynek. Zniszcz dwie środkowe skrzynie i następnie szybko oddal się od tego miejsca. Kawałek dalej odnajdziesz z kolei trzeciego tokena i portal do bonusowej rundy (powyższy obrazek). W sekretnej lokacji musisz zniszczyć 13 nowych skrzynek. Jest to prosta runda, ale musisz pamiętać o tym żeby jak najszybciec uciec z obszaru z wybuchowymi beczkami, bo eksplozja pierwszej z nich wywoła reakcję łańcuchową.

Po powrocie do głównego etapu na nowo zajmij się unikaniem odbijających się beczek i przypilnuj się w szczególności podczas wspinania po rampie, bo trudniej jest w tym miejscu ustalić miejsce uderzenia beczki. Pozbądź się ostatniego wroga i dotrzyj do portalu kończącego poziom.

Uwaga - Po ukończeniu tego etapu czeka Cię walka z bossem Pinstripe Potoroo. Została ona opisana w odrębnym rozdziale poradnika.