Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Up the Creek | Wumpa Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 48 skrzyń.
  • Bonusowa runda: Tawna - Zbierz 3 tokeny z jej podobizną.

Opis:

To bardzo podobny etap do poziomu Upstream z pierwszej wyspy, gdyż on również w całości dotyczy podróży w górę rzeki. Tym razem na Crasha czeka jeszcze więcej pułapek i innych miejsc, w których łatwo może zginąć jeśli nie będziesz dostatecznie ostrożny.

Rozpocznij przeprawę w górę rzeki i pilnuj się podczas przeskakiwania pomiędzy pływającymi dużymi liściami, gdyż łatwo można w tych miejscach źle wymierzyć skok i nie doskoczyć do kolejnego liścia - Up the Creek | Wumpa Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Rozpocznij przeprawę w górę rzeki i pilnuj się podczas przeskakiwania pomiędzy pływającymi dużymi liściami, gdyż łatwo można w tych miejscach źle wymierzyć skok i nie doskoczyć do kolejnego liścia. W jednym z miejsc jest też wymagane przeskoczenie z pływającego liścia na fioletową mięsożerną roślinę. Musisz idealnie zgrać tę akcję w czasie żeby liść za bardzo nie odpłynął i żeby roślina nie pożarła Crasha.

Podczas przechodzenia tego etapu uważaj na dwie małpy, które będą biegały po kamiennych platformach. Mogą one bardzo łatwo zepchnąć Crasha do wody, tak więc odczekuj na dobre momenty żeby przeskoczyć na półki z nimi i rozprawiaj się z małpami atakiem Spin.

W trakcie eksploracji etapu natrafisz na pokazaną na powyższym obrazku metalową skrzynię. Po tym jak na nią wskoczysz wróć się do mijanego wcześniej powalonego drzewa. Obok małego wodospadu pojawią się nowe skrzynie nadające się do zniszczenia.

Nieco dalej znajduje się portal prowadzący do bonusowej rundy i jeśli zebrałeś wszystkie tokeny Tawny to możesz z niego skorzystać - Up the Creek | Wumpa Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Nieco dalej znajduje się portal prowadzący do bonusowej rundy i jeśli zebrałeś wszystkie tokeny Tawny to możesz z niego skorzystać. W tej sekretnej lokacji do zniszczenia jest aż 30 drewnianych skrzyń i pozbycie się ich wszystkich nie będzie łatwe. Musisz przebić się przez skrzynie znajdujące się nad metalową, która katapultuje Crasha i następnie przeskakiwać po kolejnych zlokalizowanych u góry ekranu (powyższy obrazek). Sporym problemem jest tu oczywiście to, że Crash będzie wyskakiwał poza ekran utrudniając wykonywanie poprawnych lądowań. W dalszej części bonusowej rundy są kolejne skrzynki rozmieszczone nad przepaścią. Nagrodą za dotarcie do końca będzie możliwość zebrania 2 dodatkowych żyć.

Portal kończący opisywany poziom znajduje się niedaleko miejsca rozegrania bonusowej rundy i żeby do niego dotrzeć musisz już tylko ominąć jedną mięsożerną roślinę.

Uwaga - Po ukończeniu tego etapu czeka Cię walka z bossem Ripper Roo. Została ona opisana w odrębnym rozdziale poradnika.