Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Komodo No Mo | Crash Bandicoot 2 | Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania brązowego trofeum o nazwie "Komodo No Mo" w grze Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za pokonanie bossów-braci Komodo Brothers. Do walki z nimi dochodzi po zaliczeniu etapów w drugiej sali z portalami.

Pojedynek ten składa się z dwóch faz, które na przemian się załączają - Komodo No Mo | Crash Bandicoot 2 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pojedynek ten składa się z dwóch faz, które na przemian się załączają. W pierwszej z nich jeden z bossów przemieszcza się po planszy obracając się z dużą szybkością wokół własnej osi. Unikaj tego przeciwnika utrzymując przez cały czas bezpieczny dystans od niego. Zaczekaj aż bossowi zakręci się w głowie (powyższy obrazek) i wtedy do niego podbiegnij żeby wyprowadzić atak Spin. Nie musi on być połączony z wychyleniem gałki w żadną konkretną stronę, bo uderzony przeciwnik odbije się od jednej ze ścian areny i uderzy w bossa stojącego w środku. Akcja ta pozbawi braci Komodo jednego punktu energii.

W drugiej fazie to przeciwnik stojący na środku sali przystąpi do ataków i zacznie rzucać mieczami - Komodo No Mo | Crash Bandicoot 2 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W drugiej fazie to przeciwnik stojący na środku sali przystąpi do ataków i zacznie rzucać mieczami. W celu uniknięcia obrażeń zacznij biegać po arenie przemieszczając się w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara. Staraj się ponadto utrzymywać za plecami atakującego przeciwnika i nie doprowadź do zderzenia się z jego bratem, który nadal powinien być ogłuszony.

Cała reszta walki to już powtórka opisanych wyżej czynności. Atakuj więc pierwszego bossa po tym jak zakręci mu się w głowie i unikaj ataków dystansowych drugiego bossa aż zakończy serię rzutów. Pozbawienie braci Komodo trzech punktów energii będzie równoznaczne z odniesieniem zwycięstwa.