Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Getting Carried Away | Crash Bandicoot 3 | Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania srebrnego trofeum o nazwie "Getting Carried Away" w grze Crash Bandicoot 3: Warped na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za odnalezienie sekretnego wyjścia w etapie Dino Might!, które pozwoli głównemu bohaterowi przenieść się do ukrytego etapu o nazwie Eggipus Rex.

O zdobycie tego trofeum nie możesz powalczyć od razu po odblokowaniu przez grę etapu Dino Might - Getting Carried Away | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

O zdobycie tego trofeum nie możesz powalczyć od razu po odblokowaniu przez grę etapu Dino Might!, gdyż najpierw musisz wejść w posiadanie żółtego klejnotu (Yellow Gem). Pozyskanie tego artefaktu staje się możliwe po zdobyciu 10 dowolnych reliktów (zaliczanie etapów na czas) i mastępnie przejściu w piwnicy przez portal prowadzący do tajnej części etapu Hang 'Em High. Żółty klejnot jest na końcu sekretnej ścieżki w tym etapie.

Po zdobyciu żółtego klejnotu rozpocznij misję Dino Might! i podróżuj przez bagna aż dotrzesz do pokazanej na powyższym obrazku żółtej platformy. Skorzystaj z niej i pozwól żeby przeniosła Crasha w nowe miejsce.

1 - Getting Carried Away | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Ponownie musisz wznowić przemarsz - Getting Carried Away | Crash Bandicoot 3 | Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Ponownie musisz wznowić przemarsz. Podróżuj nowo odblokowaną żółtą ścieżką aż dotrzesz do pokazanego na obrazku 1 obszaru gdzie przystępuje się do nowej sceny ucieczki przed triceratopsem.

Po rozpoczęciu ucieczki wyczekuj momentu, w którym dotrzesz do pokazanej na obrazku 2 lewej kłody, na której do tej pory odpoczywał pterodaktyl (jest ona drugą napotkaną podczas zaliczania ucieczki). Musisz wykonać skok i złapać się w locie pterodaktyla. Jeśli udało ci się wykonać tę akcję to zdobędziesz trofeum i wkrótce rozpocznie się poziom Eggipus Rex (nie musisz go już zaliczać na potrzeby opisywanego trofeum). Jeśli nie zdążyłeś lub źle wykonałeś skok to zgiń w dowolny sposób (np. wskakując do lawy) żeby powtórzyć pościg.