Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hog Ride | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  1. Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 13 skrzyń.

Uwaga - Fioletowego kryształu nie odnajduje się nigdzie na trasie przejazdu. Możesz go zdobyć wyłącznie dzięki ukończeniu wyścigu na pierwszym miejscu.

Opis:

W etapie tym Crash przystępuje do wyścigu, w którym kontroluje się motocykl typu chooper. Nie jest to trudna misja, ale warto ją przejść dwa razy. Podczas rozgrywania wyścigu po raz pierwszy skup się na zniszczeniu wszystkich trzynastu skrzynek. Powtarzając ten etap polegaj z kolei na bezbłędnej jeździe, dzięki czemu wyprzedzisz wszystkie inne pojazdy i zdołasz dotrzeć do mety na pierwszym miejscu.

Od samego początku etapu skupiaj się na wypatrywaniu z odległości skrzynek nadających się do zniszczenia - Hog Ride | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Od samego początku etapu skupiaj się na wypatrywaniu z odległości skrzynek nadających się do zniszczenia. Oprócz tego staraj się bezbłędnie wyprzedzać innych uczestników wyścigu oraz omijać "stacjonarne" przeszkody m.in. w postaci zaparkowanych radiowozów.

W wybranych miejscach na trasie podróży znajdują się zielone płyty naciskowe. Gwarantuję one natychmiastowe przyśpieszenie (przykład na obrazku), ALE odbywa się to kosztem znaczącego pogorszenia zwrotności. Wciskaj L2 (hamulec) gdy tylko zauważysz, że zbliżasz się niebezpiecznie do krawędzi asfaltowej drogi, bo po wylądowaniu na poboczu znacząco zwolnisz i stracisz wywalczone miejsca w wyścigu. Oprócz tego jazda na jednym kole znacząco utrudnia nakierowywanie maszyny na nowe skrzynie do zniszczenia (jedną z nich umieszczono niedaleko za pierwszą zieloną płytą).

Inną atrakcją w tym etapie są skocznie - Hog Ride | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Inną atrakcją w tym etapie są skocznie. Nie musisz najeżdżać na każdą z nich. Wybieraj jedynie te, nad którymi znajdują się zawieszone skrzynie nadające się do zniszczenia w locie.

Tak jak już zostało to wcześniej zaznaczone etap ten warto ukończyć dwa razy i na wygraniu wyścigu skupić się dopiero podczas jego powtórnego zaliczania. Ignoruj wtedy skrzynie oraz opcjonalne skocznie. Koncentruj się wyłącznie na bezbłędnej jeździe i na równie bezbłędnym wykorzystywaniu zielonych płyt naciskowych do wyprzedzania oponentów. Pod koniec wyścigu są aż trzy takie płyty (po prawej, po lewej i ponownie po prawej stronie) i dzięki nim z łatwością powinieneś wyjść na prowadzenie (powyższy obrazek). Najedź na sam koniec na podwójną skocznię. Po przekroczeniu linii mety na pierwszym miejscu automatycznie zdobędziesz fioletowy kryształ.