Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Koala Konked | Crash Bandicoot - Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania srebrnego trofeum o nazwie "Koala Konked" w grze Crash Bandicoot na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za pokonanie trzeciego bossa tej gry - Koala Konga.

Odskakuj na boki żeby unikać małych głazów - Koala Konked | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Odskakuj na boki żeby unikać małych głazów

W trakcie rozgrywania tego pojedynku pozostawaj przez cały czas w dolnej części ekranu i nie próbuj przeskakiwać nad lawą do jego górnej części gdzie przebywa Koala Kong.

Boss będzie rzucał początkowo w Crasha mniejszymi głazami i każda taka "seria" to trzy rzuty. W celu unikania ich odskakuj oczywiście na boki.

W dalszej części pojedynku w pobliżu Crasha na raz mogą pojawiać się dwie wybuchowe skrzynki - Koala Konked | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
W dalszej części pojedynku w pobliżu Crasha na raz mogą pojawiać się dwie wybuchowe skrzynki

Rzucane przez bossa głazy to nie jedyne utrudnienie, gdyż w dolnej części ekranu będą się też pojawiały skrzynki z materiałami wybuchowymi i zawsze od razu rozpocznie się odliczanie do momentu ich detonacji. Początkowo będzie to tylko jedna skrzynka i nie stanowi to jeszcze większego problemu.

W kolejnych fazach walki jednocześnie mogą się niestety pojawić dwie czerwone skrzynie. W takich sytuacjach ustawiaj się przy nowej skrzyni gdy tylko się ona pojawi. Ma to na celu sprowokowanie Donkey Konga do rzucenia głazem w to miejsce. Po odskoczeniu znajdziesz się w bezpiecznej strefie i nie będziesz musiał przejmować się tym, że kolejny rzut w wykonaniu bossa zmusi Crasha do przeskoczenia do tej części obszaru walki gdzie za chwilę ma dojść do eksplozji.

Odeślij duży głaz do bossa żeby go zranić (tylko jeśli głaz nie zderzy się z przejeżdżającym wagonikiem) - Koala Konked | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Odeślij duży głaz do bossa żeby go zranić (tylko jeśli głaz nie zderzy się z przejeżdżającym wagonikiem)

Po tym jak Donkey Kong rzuci trzema mniejszymi głazami zacznie się dla odmiany przygotowywać do przerzucenia jednego, znacznie większego głazu. Także i tego obiektu musisz uniknąć odskakując na bok. Najważniejsze jest jednak to, że głaz ten posłuży ci do osłabienia bossa. Wykonanie przy dużym głazie ataku Spin (Kwadrat) odeśle go w stronę Donkey Konga.

Uwaga - Na odrzucenie dużego głazu zdecyduj się tylko jeśli przed Donkey Kongiem nie przejeżdża aktualnie wagonik kolejki, bo w takiej sytuacji głaz by się o niego rozbił i pojedynek zostałby niepotrzebnie wydłużony. Nie możesz niestety zbyt długo czekać z atakiem, bo po pewnym czasie duży głaz zsunie się do lawy.

Trafienie Donkey Konga w sumie cztery razy zakończy walkę.