Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pack Attack | Hight-Tech Warp Room | Opis przejścia Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 45 skrzyń.

Opis:

To już drugi poziom zakładający wykorzystywanie plecaka odrzutowego. Oferuje on podobne "atrakcje" do etapu Rock It, aczkolwiek tym razem przeszkód będzie znacznie więcej i utrzymywanie Crasha przy życiu stanie się trudniejsze.

Tuż po rozpoczęciu lotu uniknij znanych ci z poprzedniego etapu pulsujących czerwonych obiektów (przelatując przez samek środek lub pozostając na obrzeżach dużego tunelu) - Pack Attack | Hight-Tech Warp Room | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Tuż po rozpoczęciu lotu uniknij znanych ci z poprzedniego etapu pulsujących czerwonych obiektów (przelatując przez samek środek lub pozostając na obrzeżach dużego tunelu). W kolejnej lokacji unikaj czerwonych rur i rozerwanych przewodów. Są tu też pierwsze skrzynie, do których musisz po kolei podlatywać.

Kontynuuj przelot, uważając po drodze również na lasery oraz na duże strumienie czerwonej energii. W jednym z tuneli spotkasz pierwszego naukowca z plecakiem odrzutowym. Dla przypomnienia musisz atakować tych wrogów gdy nie wytwarzają elektryczności z pomocą rekawic i doprowadzać do ich dwukrotnego odbicia.

Jeden z bardziej problematycznych momentów pokazuje załączony obrazek. Oprócz pulsujących obiektów należy tu też uniknąć zielonych skrzyń. Rozwiązanie jest na szczęście proste, gdyż wystarczy przelecieć we właściwym momencie przez sam środek tunelu.

Omijanie kolejnych pułapek nie powinno być zbyt trudne i przypilnuj się jedynie przy dwóch grupach laserów kiedy to trzeba zaczekać na idealny moment do przelotu - Pack Attack | Hight-Tech Warp Room | Opis przejścia - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Omijanie kolejnych pułapek nie powinno być zbyt trudne i przypilnuj się jedynie przy dwóch grupach laserów kiedy to trzeba zaczekać na idealny moment do przelotu. W tunelu z powyższego obrazka musisz jednocześnie uniknąć pulsujących obiektów i laserów. Także i w tym przypadku zaczekaj aż będzie można bezpiecznie przelecieć przez sam środek.

W kolejnym tunelu jest sporo skrzynek z nitrogliceryną, ale łatwo się je omija. Trochę więcej kłopotów sprawi ci przeciwnik z plecakiem odrzutowym, któremu towarzyszą pulsujące czerwone obiekty. Zaatakuj go gdy czerwone obiekty będą znajdowały się na obrzeżach tunelu i następnie szybko je omiń zanim ponowisz atak na naukowcu.

Po otwarciu nowej śluzy przeleć przez północno-zachodnią część tunelu i uważaj na pobliskie lasery. W kolejnym obszarze zaczekaj na odpowiedni moment żeby uniknąć zarówno rozerwanych kabli jak i pulsujących przeszkód. Tuż za tą pułapką jest miejsce do lądowania i nie zapomnij o tym żeby na sam koniec uderzyć w skrzynię z wykrzyknikiem. Akcja ta zaowocuje zdetonowaniem wszystkich ominiętych zielonych skrzyń.