Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Great Gate | Crash Bandicoot - N. Sanity Island Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 38 skrzyń. Wymagany żółty klejnot z etapu The Lab.
  • Bonusowa runda: Tawna - Zbierz 3 tokeny z jej podobizną.

Opis:

To trudniejszy poziom od poprzedniego, gdyż zakłada on konieczność radzenia sobie ze znacznie większą ilością pułapek i dodatkowo z wieloma z nich będziesz miał do czynienia po raz pierwszy. W etapie tym czeka Cię też m.in. pierwsze spotkanie z tubylcem, który w przypadku braku zachowania odpowiednich środków ostrożności może z łatwością zepchnąć Crasha w przepaść.

Już od samego początku etapu będziesz napotykał metalowe skrzynie katapultujące Crasha - The Great Gate | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Już od samego początku etapu będziesz napotykał metalowe skrzynie katapultujące Crasha. W locie zawsze przytrzymuj dodatkowo przycisk skoku, dzięki czemu pofruniesz o wiele dalej. Przypilnuj się też w miejscu z powyższego obrazka. Po zniszczeniu środkowej drewnianej skrzyni górna zacznie się odbijać i musisz przeskoczyć w takim momencie żeby nie zostać zmiażdżonym.

Nieco dalej spotkasz pierwszą małpę. Stworzenia te przebiegają zawsze pomiędzy przeciwległymi krawędziami półek i najlepiej jest je atakować (wskakując im na głowę lub używając ataku Spin) gdy aktualnie nie ruszają się.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie