Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crash Bandicoot 3: Warped - lokacja arabska - opis lokacji Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

rozdziale tym zamieściliśmy informacje na temat etapów z drugiej lokacji z portalami w grze Crash Bandicoot 3: Warped. Jest ona utrzymana w arabskiej stylistyce, aczkolwiek poziomy wchodzące w jej skład rozgrywają się w różnych epokach historycznych. Do wyboru jest pięć portali i do kolejnych etapów nie musisz podchodzić w sugerowanej przez grę kolejności. Każdą z misji możesz też powtórzyć np. po to żeby rozegrać próbę czasową, zebrać pominięty kryształ czy (tylko w niektórych przypadkach) zdobyć dodatkowe klejnoty.

Drugi obszar z portalami - Crash Bandicoot 3: Warped - lokacja arabska - opis lokacji - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Drugi obszar z portalami

W Po ukończeniu po raz pierwszy pięciu etapów z tej lokacji odblokuje się walka z drugim bossem gry, którym jest Dingodile. Została ona dokładnie opisana w odrębnym rozdziale poradnika.

W celu awansowania do dalszej części gry musisz w każdym z pięciu etapów odnaleźć fioletowy kryształ i następnie pokonać Dingodile'a. Zagwarantuje ci to możliwość odwiedzenia kolejnej lokacji z portalami (jest ona utrzymana w orientalnej stylistyce).

Najważniejsze informacje:

  1. Liczba zwykłych poziomów: 5
  2. Liczba walk z bossami: 1 (Dingodile)
  3. Podstawowe obiekty do zdobycia: 5 fioletowych kryształów, 5 czystych klejnotów, 5 reliktów
  4. Unikalne obiekty do zdobycia: Żółty klejnot (Yellow Gem) w etapie Hang 'Em High (musisz najpierw odblokować sekretny portal), dodatkowy czysty klejnot w etapie Tomb Time (za zaliczenie ścieżki śmierci - wymagany jest fioletowy klejnot)
  5. Unikalne umiejętności do odblokowania: Double Jump (możliwość wykonywania podwójnych skoków) - jest ona przyznawana za pokonanie Dingodile'a