Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poziomy 26-30 | Ukryte poziomy | Crash Bandicoot 3 | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajdują się informacje na temat odblokowania oraz ukończenia pięciu ukrytych poziomów gry Crash Bandicoot 3: Warped. Znajdują się one w niedostępnej początkowo piwnicy Neo-Cor Systems i żeby móc zagwarantować sobie do nich dostęp musisz zacząć kolekcjonować relikty. Gra odblokuje w piwnicy pięć nowych płyt naciskowych aktywujących portale, przy czym dwa z nich prowadzą jedynie do dodatkowych obszarów rozegranych już wcześniej misji (Hang 'Em High oraz Future Frenzy).

Odblokowanie piwnicy z portalami

1 - Poziomy 26-30 | Ukryte poziomy | Crash Bandicoot 3 | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
W celu odblokowania sobie dostępu do piwnicy musisz zdobyć co najmniej 5 reliktów i dla przypomnienia są one przyznawane za zaliczanie prób czasowych w głównych etapach (za wyjątkiem pojedynków z bossami) - Poziomy 26-30 | Ukryte poziomy | Crash Bandicoot 3 | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W celu odblokowania sobie dostępu do piwnicy musisz zdobyć co najmniej 5 reliktów i dla przypomnienia są one przyznawane za zaliczanie prób czasowych w "głównych" etapach (za wyjątkiem pojedynków z bossami). W celu rozpoczęcia próby czasowej musisz po przystąpieniu do dowolnie wybranego etapu podejść do zegarka podobnego do tego z obrazka 1.

Po dotarciu do końcowego portalu dowiesz się jaki czas uzyskałeś i czy jest on wystarczająco dobry do otrzymania reliktu (przykładowa nagroda na obrazku 2). Uwaga - W grze zdobywa się trzy rodzaje reliktów - szafirowe, złote oraz platynowe. Nie musisz walczyć o te najlepsze, gdyż wejście w posiadanie "najgorszych" szafirowych reliktów również pozwoili ci odblokować ukryte etapy.

Uwaga - Jeśli chcesz od razu po przeniesieniu się do piwnicy mieć dostęp do wszystkich pięciu nowych portali to postaraj się zdobyć 25 reliktów, a więc po jednym w każdym z głównych etapów gry.

Po tym jak zgromadzisz co najmniej 5 reliktów powróć do centralnego hubu, z którego wybiera się lokacje oraz portale przenoszące do poszczególnych etapów - Poziomy 26-30 | Ukryte poziomy | Crash Bandicoot 3 | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po tym jak zgromadzisz co najmniej 5 reliktów powróć do centralnego hubu, z którego wybiera się lokacje oraz portale przenoszące do poszczególnych etapów. Skieruj się do centralnej części tego obszaru i zainteresuj się pokazaną na powyższym obrazku nowo odblokowaną pomarańczową platformą. Skorzystanie z niej pozwoli ci przenieść się do piwnicy.

Korzystanie z portali w piwnicy

Po skorzystaniu ze wspomnianej wyżej pomarańczowej platformy przeniesiesz się do pokazanego na powyższym obrazku sekretnego pomieszczenia z portalami - Poziomy 26-30 | Ukryte poziomy | Crash Bandicoot 3 | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po skorzystaniu ze wspomnianej wyżej pomarańczowej platformy przeniesiesz się do pokazanego na powyższym obrazku sekretnego pomieszczenia z portalami. Znajduje się w nim pięć nowych płyt naciskowych 26-30. Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na ich temat.

Portal 26: Ski Crazed (wymaganych 5 reliktów) - Jest to zupełnie nowy etap, który zalicza się sterując skuterem wodnym. W porównaniu z poprzednimi tego typu misjami cechuje się on występowanie ZNACZNIE większej liczby min oraz zielonych skrzynek. Wiele zwykłych skrzyń musisz zniszczyć wykazując się ogromną precyzją i/lub powoli przemieszczając się żeby nie uderzyć w żadną bombę.

Portal 27: Hang 'Em High (wymaganych 10 reliktów) - Portal przenosi do sekretnej lokacji ukończonego już wcześniej etapu Hang 'Em High (miał on numer 7 i wchodził w skład lokacji arabskiej). Przejdź do strony z opisem przejścia tej misji.

Portal 28: Area 51? (wymaganych 15 reliktów) - Jest to zupełnie nowy etap, który zalicza się sterując motocyklem. Wyścig tradycyjnie najlepiej jest ukończyć dwa razy - najpierw z zamiarem zniszczenia wszystkich skrzyń i następnie wyprzedzając latające spodki żeby dotrzeć do linii mety na pierwszym miejscu (pomagaj sobie przejeżdżając po zielonych płytach i uważaj na radiowozy nadjeżdżające z naprzeciwka). Zdobędziesz w ten sposób 2 czyste klejnoty.

Portal 29: Future Frenzy (wymaganych 20 reliktów) - Portal przenosi do sekretnej lokacji ukończonego już wcześniej etapu Future Frenzy (miał on numer 19 i wchodził w skład lokacji egipskiej). Przejdź do strony z opisem przejścia tej misji.

Portal 30: Rings of Power (wymaganych 25 reliktów) - Jest to zupełnie nowy etap, który zalicza się sterując dwupłatowcem i przelatując przez kolejne bramki kontrolne. Do misji nie musisz za wszelką cenę podchodzić kilka razy, aczkolwiek trzeba się postarać żeby podczas zestrzeliwania balonów nie przegapić żadnej z bramek. Możesz zdobyć dwa klejnoty - pierwszy za zniszczenie wszystkich skrzyń i drugi za wygranie wyścigu.