Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tiny Tiger | Crash Bandicoot 3 | Walki z bossami Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na tej stronie dowiesz się, jak pokonać Tiny Tiger z Crash Bandicoot 3. Dobrze znany wszystkim fanom boss powraca i ma parę nowych asów w rękawie.

Poniżej znajdują się informacje na temat pojedynku z bossem Tiny Tiger w grze Crash Bandicoot 3: Warped wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Tego samego bossa spotykało się też w drugiej części serii, przy czym tym razem założenia walki są zupełnie inne. Sama potyczka nie jest szczególnie trudna, chociaż uniknięcie wszystkich "pomocników" Tiny Tigera może nie udać ci się już przy pierwszym podejściu.

Podstawowe informacje na temat walki z bossem

  • Faza unikania bezpośrednich ataków Tiny Tigera paradoksalnie jest dosyć prosta, gdyż zakłada ona jedynie nieustanne wykonywanie skoków i zaatakowanie bossa gdy będzie odsłonięty. Możesz więcej trochę więcej problemów z małymi tygrysami, ale dzięki opisanej poniżej sztuczce o wiele łatwiej unika się pożarcia przez któregoś z nich.
  • Za pokonanie Tiny Tigera otrzymuje się brązowe trofeum "Tiny Trounced".

Opis pojedynku

Tuż po rozpoczęciu pojedynku z Tiny Tigerem musisz zacząć uciekać przed jego atakami - Tiny Tiger | Crash Bandicoot 3 | Walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Tuż po rozpoczęciu pojedynku z Tiny Tigerem musisz zacząć uciekać przed jego atakami. Boss będzie skakał po całej arenie i Ty również polegaj na wykonywaniu skoków sterując Crashem. Zachowuj się tak aż do momentu gdy boss spróbuje użyć trójzębu i uderzy nim z dużą siłą w ziemię. Broń wbije się do podłoża (powyższy obrazek) i to jest Twoja okazja do tego żeby osłabić Tiny Tigera. Podbiegnij do bossa i odpal szybko atak Spin żeby pozbawić go pierwszego punktu zdrowia.

Tiny Tiger ucieknie teraz z areny i już wkrótce zacznie nasyłać na Crasha mniejsze tygrysy - Tiny Tiger | Crash Bandicoot 3 | Walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Tiny Tiger ucieknie teraz z areny i już wkrótce zacznie nasyłać na Crasha mniejsze tygrysy. Postaraj się do tego odpowiednio przygotować i ustaw głównego bohatera w lewym dolnym (powyższy obrazek) lub w prawym dolnym narożniku areny.

Po tym jak zauważysz nadbiegające tygrysy nie ruszaj się z miejsca ani nie przemieszczaj na boki, bo to one mogą nieznacznie zboczyć z ustalonej trasy biegu i złapać Crasha z zamiarem pożarcia go - Tiny Tiger | Crash Bandicoot 3 | Walki z bossami - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po tym jak zauważysz nadbiegające tygrysy nie ruszaj się z miejsca ani nie przemieszczaj na boki, bo to one mogą nieznacznie zboczyć z ustalonej trasy biegu i złapać Crasha z zamiarem pożarcia go. Pozostawaj przy lewej lub prawej krawędzi areny i odpalaj atak Spin za każdym razem gdy tygrys pojawi się dostatecznie blisko bohatera (przykład na obrazku). Musisz zabić w ten sposób 4-5 tygrysów zanim sekwencja ta dobiegnie końca.

Dalsza część bitwy ma już identyczny przebieg, tak więc na przemian wyczekuj okazji do uderzenia atakiem Spin w Tiny Tigera i unikaj nowych mniejszych tygrysów. Pozbawienie Tiny Tigera trzech punktów energii pozwoli ci go pokonać.

Uwaga - Po wygranej walce koniecznie odbierz nagrodę, która pojawi się obok pokonanego bossa. Jest nią nowa umiejętność Super Charged Body Slam, która pozwala na uderzanie w ziemię z większą siłą po wykonanym skoku. Żeby jednak ona zadziałała Kółko musisz wcisnąć w momencie gdy główny bohater znajduje się w najwyższym punkcie w locie.