Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Temple Ruins | Wumpa Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 67 skrzyń.

Opis:

To pierwszy spośród kilku etapów rozgrywających się w słabo oświetlonych ruinach. Dotarcie do końcowego portalu nie będzie łatwe, bo na Crasha czeka w tej lokacji wiele pułapek i ponadto wiele skoków wykonuje się w miejscach, w których głównego bohatera ze wszystkich stron otacza przepaść. Łatwo tu w konsekwencji o pomyłkę i utratę życia.

Pierwsza pułapka jest tuż obok miejsca startu i są to wyskakujące włócznie - Temple Ruins | Wumpa Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pierwsza pułapka jest tuż obok miejsca startu i są to wyskakujące włócznie. W miejscu tym znajdziesz też skrzynie i zauważ, że od jednej z nich możesz się kilka razy odbić. Udaj się w lewo i przygotuj się na pierwsze spotkanie z ogromnym wężem. Potwory te będą wyskakiwały z dużych dziur i za każdym razem nie będziesz miał zbyt dużo czasu żeby pozbyć się węża w oparciu o atak Spin.

Kontynuuj eksplorację ruin i dbaj o to żeby każdy ze skoków był bardzo precyzyjny, bo bardzo łatwo można spaść w przepaść. Wkrótce dotrzesz do małego korytarza z powyższego obrazka. Uważaj tu przede wszystkim na boczne kamienne bloki, które mogą łatwo zmiażdżyć Crasha. Oprócz tego z wyruszeniem do kolejnego obszaru zawsze odczekuj aż przelecą nietoperze. Kieruj się dalej, a dotrzesz docelowo na małą platformę, która przetransportuje bohatera do nowej części świątyni.

Podróżuj dalej przez ruiny i bardziej przypilnuj się w lokacji z przemieszczającymi się słupami. Z racji tego, że są one ruchome musisz dbać o to żeby każdy skok był idealnie wymierzony. W trakcie przeprawy przez tę część planszy możesz zatrzymać się na środkowym słupie, który jest w pełni bezpieczny.

Do pokonania będziesz miał wkrótce nowy korytarz z kamiennymi blokami szukającymi okazji do zmiażdżenia Crasha - Temple Ruins | Wumpa Island | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Do pokonania będziesz miał wkrótce nowy korytarz z kamiennymi blokami szukającymi okazji do zmiażdżenia Crasha. Przypilnuj się, bo w kolejnej części ruin jest sekretna ścieżka. Poznasz ją po jabłkach rozwieszonych po lewej stronie i pokazanych na powyższym obrazku. Możesz w tym miejscu skręcić w lewo, doprowadzając do pojawienia sie w "magiczny sposób" nowych skrzynek. Przebiegnij w lewo bez zatrzymywania się, poniszcz drewniane skrzynki z bocznego obszaru i powróć na główną ścieżkę.

Nieco dalej będziesz musiał poskakać ponownie po małych słupach i musisz być bardzo ostrożny, bo część z nich będzie się automatycznie zapadała po pewnym czasie. Spotkasz też pierwszego pająka i od potworów tych najlepiej jest odbijać po tym jak maksymalnie obniżą się na pajęczynie. Dotrzesz do nowej platformy wykorzystywanej do przeniesienia się do kolejnej części ruin.

Wyrusz w górę i zbliż się do obszaru z dużą liczbą ruchomych słupów. Musisz się ponownie pilnować, bo niektóre z nich mogą się nagle zapaść. Kawałek dalej odnajdziesz skrzynki z trzema dodatkowymi życiami. Po ich zebraniu dokończ podróż do portalu.