Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tell No Tales | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 61 skrzyń.

Opis:

To kolejny etap rozgrywany na wodzie i zakładający przemieszczanie się z wykorzystaniem skutera wodnego. Cechuje się on kilkoma nowymi utrudnieniami, przy czym przez większość czasu najbardziej będziesz unikał znanych ci już czarnych bomb.

Od samego początku staraj się niszczyć wszystkie mijane skrzynie (niektóre z nich wymuszają korzystanie ze skoczni), gdyż w etapie tym jest ich ponad sześćdziesiąt - Tell No Tales | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Od samego początku staraj się niszczyć wszystkie mijane skrzynie (niektóre z nich wymuszają korzystanie ze skoczni), gdyż w etapie tym jest ich ponad sześćdziesiąt. Pierwszy trudniejszy fragment tego etapu zakłada ominięcie wrogiego okrętu, z którego wystrzeliwane są pociski. Postaraj się zapamiętać kolejność odpalania pokładowych dział żeby wiedzieć kiedy można bezpiecznie przepłynąć dalej.

Pierwszą napotkaną wyspę opłyń od lewej strony, bo to tam znajdziesz nowe skrzynie. Nowym typem zagrożenia w opisywanym etapie są marynarze podobni do tego z powyższego obrazka. Obracają się oni wokół własnej osi wraz z zanurzoną w wodzie kotwicą. Staraj się omijać ich z bezpiecznej odległości lub wyruszać śladami kotwicy gdy tylko ta przemknie obok Coco (obroty wykonywane są w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara).

Ruszaj dalej i zadbaj o zabranie maski Aku Aku z jednej ze skrzyń, która zagwarantuje ci dodatkową szansę przeżycia na wypadek popełnienia jakiegoś małego błędu - Tell No Tales | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Ruszaj dalej i zadbaj o zabranie maski Aku Aku z jednej ze skrzyń, która zagwarantuje ci dodatkową szansę przeżycia na wypadek popełnienia jakiegoś małego błędu. Kolejny nowy typ zagrożenia to rekiny podobne do tego zaznaczonego na dołączonym obrazku. Jako że nie możesz ich atakować omijaj patrolowane przez nie fragmenty akwenów wodnych.

Opłyń ze wszystkich stron jedną z kolejnych malutkich wysepek, bo kilka skrzyń znajdziesz w małych zatoczkach przy brzegu (uważaj w tym samym czasie na pływające wokół tej wyspy łódki).

Podróżuj ściśle określoną trasą aż dotrzesz do pokazanego na powyższym obrazku znacznie większego akwenu - Tell No Tales | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Podróżuj ściśle określoną trasą aż dotrzesz do pokazanego na powyższym obrazku znacznie większego akwenu. Musisz go dokładniej zbadać jeśli chcesz poniszczyć wszyskie nowe skrzynie. Zacznij od skorzystania ze wszystkich skoczni (uwaga - na jedną z nich musisz najechać podróżując w przeciwną stronę). Po upewnieniu się, że poniszczyłeś wiszące skrzynie skieruj się w stronę okrętu zacumowanego na prawo od miejsca startu. Unikaj tam ostrzału z dział i docieraj do nowych skrzyń do wyeliminowania (jest tam też nowa skocznia).

Po oczyszczeniu okolicy zbadaj dla odmiany obszar na lewo od miejsca startu. Wyznaczony do badania obszar zostanie tam wkrótce zawężony i powinno ci to ułatwić odnajdywanie kolejnych skrzyń. Ostrożnie omiń nowy okręt i zniszcz 3 nowe skrzynie przemykając pomiędzy wystrzeliwanymi z armat pociskami.

W kolejnej sekcji etapu ponownie uważaj na marynarza z kotwicą - Tell No Tales | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W kolejnej sekcji etapu ponownie uważaj na marynarza z kotwicą. Podpłyń do fioletowego kryształu, który znajduje się obok jednej z czarnych bomb (powyższy obrazek). W kolejnym obszarze starannie odbijaj się ze skoczni i od razu zatrzymuj skuter, gdyż obok każdej kolejnej skoczni umieszczone są dwie bomby.

W finałowej części poziomu musisz wykonać między innymi ostry nawrót w prawo. Nie przemieść się tu za bardzo w lewo żeby nie dotknąć którejś z bomb. Na sam koniec wyrusz w stronę skoczni otoczonej bombami. Odbij się od niej (w locie złapiesz dodatkowe życie) i skorzystaj z portalu kończącego etap.