Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

N. Sanity Beach | Crash Bandicoot - N. Sanity Island Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 49 skrzyń.

Opis:

To dość łatwy etap wprowadzający. Możesz mieć tylko trochę problemów ze zniszczeniem w nim wszystkich skrzyń, gdyż część tego typu akcji wykonuje się dokładnie nad przepaścią i nawet niewielki błąd przy wymierzeniu kolejnego skoku może zakończyć się śmiercią Crasha.

Od samego początku etapu pamiętaj o tym żeby niszczyć odnajdywane skrzynie, przy czym w przypadku tych w widoczny sposób skrywających jabłka najlepiej jest tego dokonywać odbijając się kilka razy od nich - N. Sanity Beach | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Od samego początku etapu pamiętaj o tym żeby niszczyć odnajdywane skrzynie, przy czym w przypadku tych w widoczny sposób skrywających jabłka najlepiej jest tego dokonywać odbijając się kilka razy od nich. Wskakuj również na skrzynie z wymalowaną strzałką zwróconą ku górze. W niektórych skrzyniach do odnalezienia będą maski Aku Aku. Możesz postarać się zebrać trzy tego typu maski i stać się dzięki temu chwilowo nieśmiertelnym, aczkolwiek z racji na niski poziom trudności tej misji nie będą one jakoś szczególnie pomocne.

Podczas zaliczania tego poziomu będziesz napotykał pierwsze potwory. Na szczęście zarówno kraby jak i żółwie nie stanowią problemu i można się ich pozbywać wskakując na nie lub odpalając atak Spin.

W dalszej części etapu dojdziesz do rozwidlenia. Najlepiej jest najpierw zbadać lewą odnogę z zamiarem rozprawienia się z żółwiami i zniszczenia kilku skrzyń. Powróć następnie do rozwidlenia i wybierz prawą odnogę. Dotrzesz do pokazanej na obrazku przepaści. Wskoczenie na metalową skrzynię z wykrzyknikiem doprowadzi do pojawienia się nad przepaścią rzędu nowych drewnianych skrzyń. Jeśli chcesz zdobyć czysty klejnot w tym etapie to zacznij skakać po kolejnych skrzyniach zawieszonych nad przepaścią. Skoki muszą być bardzo precyzyjne żeby nie doprowadzić do śmierci Crasha. Jeśli nie chcesz podejmować dodatkowego ryzyka to możesz zignorować całkowicie tę odnogę i skupić się jedynie na dotarciu do portalu kończącego ten etap.