Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boulders | Crash Bandicoot - N. Sanity Island Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz 16 skrzyń.

Opis:

To jeden z kilku etapów, w których niemal przez cały czas pozostaje się w ruchu. W tym przypadku Crash przez większość etapu będzie musiał uciekać przez ogromnym toczącym się głazem i przeskakiwać dodatkowo po drodze nad przepaściami.

Zaliczenie tego etapu tylko na pierwszy rzut oka wydaje się trudne, gdyż Crash nie zostanie od razu zmiażdżony przez głaz nawet jeśli gdzieś na (krótką) chwilkę zwolnisz - Boulders | Crash Bandicoot - N. Sanity Island - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Zaliczenie tego etapu tylko na pierwszy rzut oka wydaje się trudne, gdyż Crash nie zostanie od razu zmiażdżony przez głaz nawet jeśli gdzieś na (krótką) chwilkę zwolnisz. Podczas ucieczki przed głazem skupiaj się przede wszystkim na wykonywaniu skoków mających na celu omijanie małych płotków oraz przepaści. Oprócz tego jednak bądź czujny i odpalaj atak Spin gdy tylko na trasie ucieczki pojawi się jakaś drewniana skrzynia.

Gra pozwoli ci odpocząć w kilku małych korytarzach podobnych do tego z powyższego obrazka. Możesz w nich poniszczyć nowe skrzynie i/lub odblokować punkt kontrolny. Do zniszczenia jest w sumie 16 skrzyń i możesz je wszystkie znaleźć już podczas przechodzenia etapu po raz pierwszy.