Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Under Pressure | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkie 92 skrzynie.

Opis:

To pierwszy podwodny etap w grach z kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Przemieszczanie się pod wodą nie jest trudne (na pewno o wiele łatwiejsze od korzystania z plecaka odrzutowego z Crash Bandicoota 2), ale wskazana jest cierpliwość i precyzja żeby nie doprowadzić do przypadkowej śmierci bohatera ani nie pominąć żadnej z niemal 100 skrzyń.

Zacznij płynąć w prawo i od samego początku staraj się lokalizować i niszczyć skrzynie, które będą rozmieszczone w różnych miejscach na dnie - Under Pressure | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Zacznij płynąć w prawo i od samego początku staraj się lokalizować i niszczyć skrzynie, które będą rozmieszczone w różnych miejscach na dnie. Po prawej stronie pływa rekin. Wykorzystaj to, że nie przemieszcza się on w pionie i przepłyń ostrożnie nad lub pod nim (jeśli chcesz ryzykować to możesz go też zlikwidować atakiem Spin). Zachowaj również odpowiednie środki ostrożności podczas podpływania do min. Domyślnie znajdują się one w jednym położeniu, ale będą przechylały się powoli w lewo lub w prawo w trakcie przepływania obok nich.

Kolejne skrzynie ukryte są za pokazanymi na obrazku roślinami i podobnych sytuacji musisz też spodziewać się w dalszej części etapu. Bardzo ważne jest to żeby dokładnie sprawdzić okolicę przed wyruszeniem do kolejnej sekcji oceanu.

Po chwili podpłyniesz do pierwszej ryby, która w regularnych odstępach czasu zmienia swoją objętość i przy okazji wysuwa kolce. Eliminuj te podwodne stworzenia gdy mają mniejszą objętość (podczas pływania możesz używać ataku Spin) lub je całkowicie omijaj.

Po odblokowaniu checkpointu dotrzyj do dużego okrągłego zbiornika - Under Pressure | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po odblokowaniu checkpointu dotrzyj do dużego okrągłego zbiornika. Zwróć tu uwagę na obracającą się platformę z wyładowaniami. Zaczekaj aż możliwe będzie bezpieczne wpłynięcie do zbiornika i następnie skorzystanie z jego dolnego otworu.

Płyń w dół, ale uważaj po drodze na agresywne odmiany ryb wysuwające się z bocznych otworów. Możesz je omijać płynąć w dół slalomem lub atakować i eliminować gdy są jedynie nieznacznie wysunięte. Na dole poniszcz nowe skrzynie i zacznij płynąć w stronę małego lewego tunelu. W trakcie przeprawy poniszcz dolne skrzynie, które ponownie mogą być trudne do zauważenia.

Płyń dalej w lewo i po odblokowaniu checkpointu wpłyń do wnętrza nowej konstrukcji (powyższy obrazek). Musisz tu wyruszyć w dół, ale koniecznie zatrzymuj się przy mijanych bocznych półkach, bo na każdej z nich jest po kilka skrzyń. Dodatkowo na najwyższej górnej półce (tej najbliżej miejsca startu) jest jedna całkowicie zasłonięta skrzynia, którą bardzo łatwo można przegapić (miejsce to zaznaczone zostało na obrazku). W sumie w tym pionowym tunelu do zniszczenia jest 8 skrzyń.

Wypłyń z metalowej konstrukcji i wejdź w interakcję ze swego rodzaju łodzią podwodną, która przez jakiś czas (niestety nie aż do samego końca etapu) posłuży ci do dalszych wojaży - Under Pressure | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Wypłyń z metalowej konstrukcji i wejdź w interakcję ze swego rodzaju łodzią podwodną, która przez jakiś czas (niestety nie aż do samego końca etapu) posłuży ci do dalszych wojaży. Jest ona wyposażona w nielimitowany zapas torped, których możesz używać do niszczenia skrzyń oraz do rozprawiania się z wrogimi odmianami ryb. Najciekawsze zastosowanie dla torped to jednak możliwość niszczenia czerwonej rafy koralowej (przykład na powyższym obrazku). Każdy taki czerwony obiekt będzie skrywał nową skrzynię.

Podróżuj w prawo i niszcz wszyskie możliwe interaktywne obiekty z pomocą torped. Na sam koniec możesz też użyć jednego z pocisków do zniszczenia miny. Po dopłynięciu do małego tunelu zmuszony zostaniesz do zaprzestania dalszego korzystania z łodzi podwodnej.

Przepłyń w prawo i poniszcz wszystkie skrzynie - Under Pressure | Crash Bandicoot 3 | Opis przejścia | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Przepłyń w prawo i poniszcz wszystkie skrzynie. Obok znajdują się dwie komory z obrotowymi platformami. Najpierw przepłyń do prawej komory. Po tym jak się w niej zajdziesz zacznij płynąć po jej obrzeżach zgodnie z ruchem wskazówek zegara, dzięki czemu bezpiecznie dotrzesz do zaznaczonego na powyższym obrazku dolnego otworu.

Uważaj po drodze na nową rybę wyskakującą z dziury oraz na nową minę, obok której jest kilka skrzynek. Po lewej stronie znajdziesz drugą łódź podwodną. Po przejęciu nad nią kontroli zniszcz dolną rafę i dopiero wtedy rozpocznij podróż w lewo. Tak samo jak wcześniej zajmuj się niszczeniem wszystkich raf oraz innych interaktywnych obiektów.

W końcowej części etapu natrafisz na pływający w górnej części badanego obszaru fioletowy kryształ. Po jego zabraniu dotrzyj do sąsiedniego tunelu gdzie znajduje się portal pozwalający opuścić ten etap.