Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Practice Makes Pefect! | Crash Bandicoot - Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania złotego trofeum o nazwie "Practice Makes Perfect!" w grze Crash Bandicoot na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za zdobycie 26 reliktów, przy czym muszą to być co najmniej złote relikty.

To prawdopodobnie najtrudniejsze trofeum do zdobycia w grze - Practice Makes Pefect! | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

To prawdopodobnie najtrudniejsze trofeum do zdobycia w grze. Relikty zdobywa się za zaliczanie prób czasowych w głównych etapach (nie są brane pod uwagę poziom Great Hall oraz walki z bossami).

Do próby czasowej możesz przystąpić po ukończeniu po raz pierwszy danego etapu. Po tym jak go ponownie rozpoczniesz dotknij zegarka znajdującego się niedaleko miejsca startu. Próby czasowe wymuszają przede wszystkim bezbłędne pokonanie trasy od miejsca startu do "mety", bez zatrzymywania się i nie ginąc po drodze. Dodatkowo podczas sprintu musisz rozglądać się za żółtymi skrzynkami podobnymi do tej z powyższego obrazka, których niszczenie będzie zatrzymywało na krótką chwilę licznik upływu czasu.

Uwaga - Podczas wyścigów z czasem napotykane "zwykłe" skrzynie możesz ignorować. To samo tyczy się innych sekretów oraz przeciwników - eliminuj tylko tych, których nie można szybko ominąć.

Po zaliczeniu każdej próby czasowej otrzymasz jeden z trzech możliwych reliktów - szafirowy (najgorszy), złoty lub platynowy (powyższy obrazek) - Practice Makes Pefect! | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Po zaliczeniu każdej próby czasowej otrzymasz jeden z trzech możliwych reliktów - szafirowy (najgorszy), złoty lub platynowy (powyższy obrazek). W celu odblokowania opisywanego trofeum nie możesz ustanowić żadnego szafirowego czasu. Muszą to być co najmniej złote rezultaty.