Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dr. Nitrus Brio | Crash Bandicoot - walki z bossami Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Poniżej znajdują się informacje na temat pojedynku z bossem Dr. Nitrus Brio w grze Crash Bandicoot wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. To piąty boss, którego napotkasz w tej grze i do rozegrania walki z nim zmuszony zostaniesz w końcowej fazie pobytu na wyspie Cortex Island, po zaliczeniu kilku misji z wizyt w różnych częściach zamku.

Podstawowe informacje na temat walki z bossem

  • To ZDECYDOWANIE najtrudniejsza walka do zaliczenia w grze. Jej poziom trudności znacząco przewyższa konfrontacje z czterema poprzednimi bossami. W trakcie rozgrywania pojedynku z Nitrusem musisz wykazać się seriami bezbłędnych skoków, które pozwolą ci wskakiwać na pojawiające się potwory lub unikać rzucanych przez bossa wybuchowych mikstur. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że pojedynek z Brio ma dwie części, aczkolwiek ta druga jest już znacznie prostsza.
  • Za pokonanie doktora Nitrusa Brio otrzymuje się złote trofeum "Nitrus Broken".

Opis pojedynku - faza 1

W pierwszej części pojedynku Nitrus Brio na przemian rzuca zielonymi oraz fioletowymi fiolkami. W celu zaliczenia tej części walki musisz pozbawić bossa sześciu punktów energii życiowej. Po tym jak Nitrusowi pozostanie 1 punkt zdrowia i jak zakończy swój ostatni atak przemieni się w wielkiego potwora i rozpocznie się druga faza walki.

Zostało jeszcze 70% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie