Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Totally Bear | Crash Bandicoot 2 - ukryte poziomy | Crash N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Jak odblokować ukryty poziom Totally Bear w Crash Bandicoot 2? Sprawdź nasze porady i dowiedź się, jak go przejść!

Na stronie znajduje się opis odblokowania oraz ukończenia jednego z dwóch ukrytych etapów gry Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back - Totally Bear. Nie jest to zbyt długi poziom i zakłada on zaliczenie nowej przejażdżki na niedźwiadku. Cechuje się nieco wyższym poziomem trudności od innych tego typu etapów.

Jak odblokować etap Totally Bear?

Do odblokowania etapu Totally Bear możesz doprowadzić podczas zaliczania poziomu Un-Bearable, który rozpoczyna się przechodząc przez portal w sali Sewer Warp Room - Totally Bear | Crash Bandicoot 2 - ukryte poziomy | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Do odblokowania etapu Totally Bear możesz doprowadzić podczas zaliczania poziomu Un-Bearable, który rozpoczyna się przechodząc przez portal w sali Sewer Warp Room. W etapie tym Crash ucieka przed ogromnym niedźwiedziem i musisz zaliczyć go prawie do samego końca, a konkretnie zostać katapultowanym na pokazaną na powyższym obrazku bezpeiczną część ścieżki.

Tuż obok miejsca, w którym wylądowałeś, jest portal kończący etap Un-Bearable - Totally Bear | Crash Bandicoot 2 - ukryte poziomy | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Tuż obok miejsca, w którym wylądowałeś, jest portal kończący etap Un-Bearable. ZIGNORUJ GO i udaj się w górę, czyli w stronę przepaści, do której wpadł duży niedźwiedź. Musisz przeskoczyć na jej drugą stronę i jest to dość kłopotliwe, albowiem konieczne jest wykonanie dalekiego skoku. Zacznij biec w stronę przepaści, w ostatniej chwili rozpocznij wślizg (Kółko) i zanim się on skończy wciśnij przycisk skoku (X). Pozwoli to Crashowi dalej polecieć i jeśli poprawnie wykonasz tę akcję to znajdziesz się w miejscu z powyższego obrazka (jeśli zginiesz to będziesz musiał powtórzyć ucieczkę na grzbiecie małego niedźwiadka).

Wyrusz dalej i dotrzyj do pokazanego na obrazku małego niedźwiadka, który pomógł ci w zaliczeniu ostatniej części poziomu Un-Bearable - Totally Bear | Crash Bandicoot 2 - ukryte poziomy | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Wyrusz dalej i dotrzyj do pokazanego na obrazku małego niedźwiadka, który "pomógł" ci w zaliczeniu ostatniej części poziomu Un-Bearable. Wskocz na niego, a odblokuje się sekretny portal, który przeniesie Crasha do ukrytego pomieszczenia w piwnicy (przy okazji zdobędziesz też trofeum No Bear Left Behind). W sali tej odblokowany zostanie portal do etapu Totally Bear.

Sekrety etapu Totally Bear:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 38 skrzyń.

Opis etapu Totally Bear:

W ramach zaliczania etapu Totally Bear ponownie będziesz przemierzał lodową ścieżkę na grzbiecie małego niedźwiadka i po drodze konieczne będzie niszczenie napotykanych skrzyń oraz unikanie różnorakich przeszkód - Totally Bear | Crash Bandicoot 2 - ukryte poziomy | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

W ramach zaliczania etapu Totally Bear ponownie będziesz przemierzał lodową ścieżkę na grzbiecie małego niedźwiadka i po drodze konieczne będzie niszczenie napotykanych skrzyń oraz unikanie różnorakich przeszkód.

Jednym z najpoważniejszych utrudnień tego etapu jest to, że niedźwiadek w kilku miejscach musi wykonać dalekie skoki żeby nie wpaść do wody i żeby przy okazji dosięgnąć zawieszonych wysoko skrzyń. Przykładowe miejsce tego typu prezentuje powyższy obrazek. We wszystkich takich obszarach musisz rozpocząć od pojedynczego wciśnięcia przycisku biegu, dzięki czemu niedźwiadek nabierze chwilowo rozpędu. Przycisk skoku wciśnij w ostatniej chwili, a będziesz miał pewność, że uderzysz w zawieszone wysoko skrzynie i że bezpiecznie wylądujesz po drugiej stronie.

Oprócz opisanych wyżej dalekich skoków etap ten nie zaskoczy Cię już niczym szczególnym - Totally Bear | Crash Bandicoot 2 - ukryte poziomy | Crash N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Oprócz opisanych wyżej dalekich skoków etap ten nie zaskoczy Cię już niczym szczególnym. Wymusza on unikanie wyskakujących z wody ork, skrzyń z TNT (powyższy obrazek - są one rozmieszczone po bokach, tak więc przebiegnij środkiem) czy tubylców z lodowymi blokami, ale zagrożenia te powinny ci już być znane z "głównych etapów". Rozglądaj się jedynie za skrzynią ukrytą za jednym z totemów po lewej stronie. Szybko skręć w jej stronę żeby jej nie pominąć (alternatywnie mógłbyś też wcześniej wykonać daleki skok nad przeręblem i ominąć wspomniany totem od lewej strony).

Poziom tradycyjnie zakończy się katapultowaniem Crasha na bezpieczną półkę i tuż obok jego portal pozwalający zakończyć etap.