Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bear It | Ice Warp Room | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Sekrety:

  • Czysty klejnot (Clear Gem) - Zniszcz wszystkich 45 skrzyń.

Opis:

Etap ten w całości rozgrywa się podróżując na grzbiecie małego niedźwiadka i w rezultacie bardzo przypomina on etapy z pierwszej części serii, w których sterowało się wieprzkiem. Nie przejmuj się jeśli za pierwszym razem kilka razy zginiesz, gdyż poziom ten kładzie duży nacisk na zapamiętanie idealnej trasy podróży i na popisanie się kilkoma szybkimi akcjami żeby nie pominąć żadnej ze skrzynek.

Uwaga - Gra sugeruje na ekranie ładowania możliwość przyśpieszenia ruchów niedźwiadka. Zignoruj jednak tę funkcję podczas zaliczania etapu pod kątem zdobycia kryształu i zniszczenia wszystkich skrzynek. Przyda ci się ona dopiero podczas przechodzenia tego poziomu na czas.

Wskocz na niedźwiadka żeby rozpocząć właściwą część etapu - Bear It | Ice Warp Room | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Wskocz na niedźwiadka żeby rozpocząć właściwą część etapu. Już po chwili po raz pierwszy zmuszony zostaniesz żeby pobiec slalomem, bo tylko w taki sposób możesz zahaczyć o wszystkie skrzynki i przyczynić się do ich zniszczenia. Kolejnym tego typu miejscem będzie małe lodowisko, ale w tym przypadku postaraj się pobiec mniej więcej środkiem, bo "skręcanie" na lodzie jest prawie niemożliwe.

Niedługo po minięciu pierwszego checkpointu zdobędziesz fioletowy kryształ (powyższy obrazek) i po raz pierwszy będziesz miał do czynienia z orkami. Wyskakują one z wody na przemian w lewej i w prawej części przerębla, tak więc musisz z wyprzedzeniem oszacować gdzie będzie można bezpiecznie wykonać skok.

Tuż po odblokowaniu drugiego checkpointu znajdziesz się w obszarze z dwoma tykającymi skrzyniami TNT po bokach - Bear It | Ice Warp Room | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Tuż po odblokowaniu drugiego checkpointu znajdziesz się w obszarze z dwoma tykającymi skrzyniami TNT po bokach. Zignoruj je i przebiegnij dokładnie środkiem. Pozostań w środkowej części ścieżki, bo w taki sam sposób musisz ominąć lodowisko z czterema zielonymi skrzyniami z nitrogliceryną. Kawałek dalej znajduje się kolejny przerębel i w tym przypadku dla odmiany musisz wykonać skok na ukos (dzieje się tak dlatego, że brakuje w tym miejscu lewej części ścieżki).

Od razu po wykonaniu jednego z kolejnych skoków skręć szybko w lewo żeby uniknąć zderzenia z totemem. Odblokuj nowy punkt kontrolny i po dotarciu do pokazanego na obrazku "pola minowego" bardzo ostrożnie przeskakuj nad pojedynczymi lewymi skrzyniami. Po udanej akcji szybko skręć w prawo żeby nie pominąć trzech nowych skrzyń.

Kolejnym wymagającym miejscem będzie fragment ścieżki gdzie niedźwiadek musi wbiec na małe wzgórze - Bear It | Ice Warp Room | Opis przejścia | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Kolejnym wymagającym miejscem będzie fragment ścieżki gdzie niedźwiadek musi wbiec na małe wzgórze. Są tu ostatnie trzy drewniane skrzynie i musisz popisać się dużym refleksem żeby poprawnie wykonać slalom i je wszystkie zniszczyć.

Wkrótce zostaniesz "katapultowany". Po wylądowaniu koniecznie uderz w pokazaną na obrazku metalową skrzynię, gdyż doprowadzi to do zdetonowania wszystkich ominiętych skrzyń z nitrogliceryną. Dopiero po wykonaniu tej czynności udaj się do portalu kończącego etap.