Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

On Cloud 99 | Crash Bandicoot - Trofea Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania złotego trofeum o nazwie "On Cloud 99" w grze Crash Bandicoot na PlayStation 4. Trofeum to jest przyznawane za uzbieranie w sumie 99 żyć.

1 - On Cloud 99 | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Aktualną liczbę żyć możesz sprawdzić wciskając przycisk inwentarza (Trójkąt - obrazek 1) lub wybierając menu wczytywania i zapisywania stanu gry (obrazek 2) - On Cloud 99 | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Aktualną liczbę żyć możesz sprawdzić wciskając przycisk inwentarza (Trójkąt - obrazek 1) lub wybierając menu wczytywania i zapisywania stanu gry (obrazek 2). Nowe życia możesz z kolei zdobywać na dwa sposoby:

  1. Zabierając tokeny Crasha ze skrzynek z jego podobizną.
  2. Gromadząc jabłka - 100 zebranych jabłek to 1 dodatkowe życie.

Oto szereg wskazówek pomocnych w zdobyciu tego trofeum:

  1. Staraj się pamiętać o tym trofeum od samego początku gry i prowadzić rozgrywkę z myślą o jego jak najwcześniejszym zdobyciu. Nie możesz całkowicie zablokować sobie do niego dostępu, ale jeśli np. stracisz wszystkie życia to "dobicie" do poziomu 99 żyć zajmie ci mnóstwo czasu.
  2. W każdym z rozgrywanych etapów staraj się jak najrzadziej ginąć (najlepiej w ogóle jeśli jest to możliwe). Przed rozpoczęciem każdego nowego poziomu warto utworzyć manualny zapis stanu gry. Jeśli w tym etapie zginiesz zbyt wiele razy to wyjdź z niego, wybierz opcję załadowania stanu gry i ponownie do niego przystąp z "oryginalnym" zapasem żyć.
  3. KONIECZNIE szukaj okazji do przystępowania do bonusowych rund (zbieranie tokenów z podobiznami innych bohaterów i korzystanie z portali). W każdej z nich do zdobycia jest kilka żyć. Co więcej, śmierć w bonusowej rundzie nie oznacza utraty zgromadzonego zapasu żyć. Będziesz mógł do niej ponownie przystąpić z takim samym zapasem.
  4. Jeśli ukończyłeś wszystkie etapy i nie masz 99 żyć to zacznij powtarzać najprostsze poziomy z początku gry, w których trzeba się naprawdę postarać żeby zginąć.
Uwaga - Jeśli zdobyłeś już zielony klejnot (ukończenie etapu The Lost City niszcząc wszystkie skrzynie i ani razu nie ginąc) to możesz w bardzo łatwy sposób pozyskać dużą liczbę dodatkowych żyć - On Cloud 99 | Crash Bandicoot - Trofea - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Uwaga - Jeśli zdobyłeś już zielony klejnot (ukończenie etapu The Lost City niszcząc wszystkie skrzynie i ani razu nie ginąc) to możesz w bardzo łatwy sposób pozyskać dużą liczbę dodatkowych żyć. Rozpocznij mianowicie etap Castle Machinery z wyspy Cortex Island. Tuż obok miejsca startu jest miejsce do umieszczenia klejnotu (powyższy obrazek). Uaktywnisz dzięki temu windę podróżującą na górę i jest tam mnóstwo tokenów z dodatkowymi życiami.